06.10.2023    з    11-00  на території с. Мартинівка та с.Варварівка буде працювати мобільна група гуманітарного центру Проліска - Полтава.

Дата: 05.10.2023 10:44

Фото без опису06.10.2023    з    11-00

За адресою:

З 11-00 с. Мартинівка , вул.Богдана Хмельницького, 16-а (приміщення колишнього аптечного пункту)

орієнтовно з 13-00 с.Варварівка, вул.Лесі Українки 11 (приміщення старостату)

Основною метою гуманітарної організаціє є всебічна допомога мирним жителям, які постраждали від війни в Україні. З 2016 р. гуманітарна організація «Проліска» реалізує проекти, спрямовані на всебічну допомогу особам, які постраждали від війни в Україні за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

ВПО, які зареєстровані після 2022 року на території Мартинівської  ОТГ зможуть отримати наступну допомогу:

• соціальний супровід для найбільш вразливих осіб, які постраждали від конфлікту;
  • допомогу психологів для осіб, які постраждали від конфлікту, включаючи пролонговану психосоціальну підтримку;
  • консультування у сфері захисту та з соціальних питань;
  • гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття

Для отримання гуманітарної допомоги при собі мати оригінали документів (паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО).