Вшанували пам'ять про Героя, який віддав своє життя за Україну

Дата: 20.10.2023 13:57

Фото без опису У ці дні вся Білухівська родина та  вся Мартинівська громада у жалобі.

22 жовтня спливають роковини з дня загибелі Захисника України, жителя с. Білухівка Привиденого Сергія Васильовича.

Сумна звістка про його втрату надійшла минулого року, коли життя Захисника закінчилося трагічно від кулі ворога  під містом Бахмут.

Сьогодні у Білухівському БК вшанували пам’ять про Сергія Васильовича.

На пам’ятному заході були присутні Мартинівський сільський голова Віктор Котенко, начальник відділу освіти Тетяна Гречко, рідні загиблого, учні школи та жителі старостинського округу.

Староста Алла Бойченко, яка вела програму пам’яті, нагадала про життєвий шлях Героя та про його мужній незабутній подвиг. Згадала імена усіх загиблих Захисників, що віддали свої життя у війні з російським агресором. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про них.

Слово для виступу мали Віктор Котенко та Тетяна Гречко.

У виконанні учня місцевої школи, тато якого боронить нашу землю від ворога, та працівників БК звучали патріотичні пісні.

Потому всі присутні взяли участь у покладанні квітів до пам’ятної дошки зі світлиною  Сергія Привиденого, що знаходиться на Алеї Слави   Білухівського старостинського округу.

Очільники громади разом із рідними загиблого вшанували пам’ять про Героя на місці його вічного спочину.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого Воїна Сергія Привиденого.

Вічна і світла пам’ять Герою! Царство небесне!

Героям Слава!