Пам'ять про Героя у наших серцях

Дата: 01.11.2023 08:38

Фото без опису

1 листопада минає рік вічного жалю та світлої пам’яті Героя – захисника Гажієнка Віталія Анатолійовича.

І час не лікує, не допомагає забути цю втрату. Бо у нас і нема права. Всі маємо пам’ятати загиблих героїв, шанувати кожного.

ГАЖІЄНКО Віталій 24 серпня 2022 року за призовом під час мобілізації пішов боронити свою країну від рашистського окупанта. Служив у 79-й десантно-штурмовій бригаді України на посаді водія.

Вірний військовій присязі, в результаті ворожого обстрілу, під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Новомихайлівка Донецької області, загинув.

У Героя залишилися мама, дружина та двоє діток.

Фото без опису У цей день поділяємо горе родини Захисника та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Величний подвиг запеклої боротьби мужнього воїна, вірного сина України, нашого Героя Віталія Гажієнка з російським окупантом не зітреться часом. Його ім’я навіки закарбоване в історії наших визвольних днів за незалежність України.

Вічна пам’ять, честь та слава Віталію Гажієнку та всім полеглим воїнам!