Зустріли «живим коридором» та провели до останнього місця спочину Захисника України Кіселевича Олександра Володимировича

Дата: 01.11.2023 15:50

Фото без опису  Зустріли «живим коридором» та провели до останнього місця спочину Захисника України, жителя с. Білухівка, який повернувся додому на щиті, Кіселевича Олександра Володимировича.

Гірку звістку про смерть Захисника з біллю сприйняли всі, хто його знав, разом працював, жив по сусідству.

Олександр Володимирович народився 27 квітня 1982 року в селі Остров Ганцевицького району Брестської області. У свій час разом з батьками переїхали до с. Білухівка. Навчався у Білухівській середній школі. По закінченню навчання отримав посвідчення механізатора.

Працював по цій спеціальності у місцевому колгоспі, ПСП «Орач» та у фермерському господарстві «АСМІК».

У 2014 році , не вагаючись, виступив на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Учасник АТО та учасник бойових дій.

З 27 березня 2023 року боронив Батьківщину у десантно-штурмових військах Збройних Сил України. Помер Олександр у лікарні, 30 жовтня 2023 року, після тривалої боротьби за своє життя.

Без люблячого батька залишилось двоє дітей, без надійного чоловіка – дружина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо у годину скорботи.

Нехай пам’ять про захисника України Олександра Кіселевича навіки зберігатиметься у наших серцях.