У селі Мартинівка відкрито спортивну секцію з гирьового спорту

Дата: 06.11.2023 13:10

Фото без опису Розуміючи важливість здорового способу життя і спортивної активності для гармонійного розвитку молоді, відділ освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради в особі начальника - Тетяни Гречко, за підтримки сільського голови Мартинівської громади - Віктора Котенка та заступника сільського голови - Олександра Родика забезпечили відкриття у с. Мартинівка спортивної секції з гирьового спорту.
Фото без опису

Вона носитиме ім'я нашого земляка, полеглого захисника - Сергія Возного, який захоплювався цим видом спорту та здобував перемоги на районних Спартакіадах і змаганнях.
На перше заняття прибули діти не лише з Мартинівки, а й з інших сіл нашої громади. Вони мали змогу разом з тренером - Антоном Чуйком ознайомитися з спортивними снарядами, тренажерами та спільно провести розминку.

Для зацікавлених осіб повідомляємо:
заняття БЕЗКОШТОВНІ, відбуватимуться за адресою с. Мартинівка вул. Дмитра Барвіна, 2 (приміщення ГСКП) в понеділок, середу та п'ятницю.

Для молодшої групи заняття розпочинаються о 14.00
для старшої - о 15.30.

Розвивайтеся, тренуйтеся і зміцнюйте тіло та характер!