Провели в останню путь загиблого Героя Ляпоту Сергія Васильовича

Дата: 11.11.2023 17:46

Фото без опису Фото без описуНебо знову плаче... Плаче разом з людьми.Болюча туга, пекучі сльози, страшні журба і печаль не полишають людські серця, бо клята війна забирає життя наших хлопців, наших Захисників.
Йому було 49...

Ляпота Сергій Васильович загинув, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій чоловічий обов'язок, віддавши за мир в Україні найцінніше - власне життя.
Він народився 5 жовтня 1974 року у селі Максимівка. Після переїзду родини до села Білухівка навчався у місцевій школі. Згодом здобув професію механізатора. Працював за цією спеціальністю у колгоспі с. Білухівка, у АПК "Докучаєвські чорноземи", на розвідувальних роботах у нафтовидобуванні.
24 лютого 2022 року Сергій Васильович разом із іншими патріотами став на захист своєї держави у складі тероборони Полтавщини, потім у лавах ЗСУ. Служив у механізованому відділенні механізованого батальйону стрільцем-помічником гранатометника військової частини А 4007.
Сергій Ляпота був справжнім Героєм. Не дивлячись на те, що мав дуже поганий зір, боронив свою країну у самому пеклі - на нулі.
6 листопада внаслідок штурмових дій противника біля н.п. Авдіївка Покровського району Донецької області отримав осколочні травми, несумісні з життям.
Сьогодні, 11 листопада 2023 року, Мартинівська громада зустріла "живим коридором" та провела Героя Ляпоту Сергія Васильовича до останнього місця спочину - на Білухівське кладовище.
Висловлюємо щирі співчуття та глибоко сумуємо разом з родиною Захисника.
Вічна шана та світла пам'ять Ляпоті Сергію.
Україна обов'язково вистоїть завдяки справжнім Героям.