10. Про організацію та проведення у січні-лютому 2024 року приписки юнаків 2007 року народження, які проживають на території Мартинівської сільської ради до призовної дільниці

Дата: 29.11.2023 09:47

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 24 листопада 2023року             с. Мартинівка                        № 415/2023

Про організацію та проведення у січні-лютому 2024 року

приписки  юнаків 2007  року народження, які проживають на

території Мартинівської  сільської ради до призовної дільниці

У відповідності до Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу»  виконавчий комітет Мартинівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Відповідальному за військовий облік військовозобов’язаних і призовників ШРАМЕНКО Л.І.:

1.1. у термін до 01.12.2023 року скласти та подати до  IV відділення Полтавського РТЦК та СП список призовників, які підлягають приписці до призовної дільниці;

1.2. забезпечити контроль за підготовкою особових справ призовників, проходження ними комісії з питань приписки, за виконанням призовниками рішень комісії з питань приписки;

1.3 забезпечити 100 % оповіщення юнаків які підлягають приписці.

2.  Відповідальним за підготовку особових справ призовників для проходження комісії з питань приписки призначити інспектора  з військового обліку  та бронювання військовозобов’язаних  по Мартинівській сільській раді. Термін готовності особових справ призовників  до 25.12.2023  року.

3. Оповіщення про явку на комісію з питань приписки здійснити у відповідності до вимог наказу військового комісара             шляхом доведення наказу військового комісара до населення.

4. Для забезпечення організованого і якісного проведення приписки громадян до призовних дільниць необхідно            виділити канцелярські приладдя у відповідності до розрахунку.

5. Заходи щодо розшуку та доставки призовників, які ухиляються від проходження приписки до призовної дільниці здійснювати у взаємодії з військовим комісаріатом із залученням членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради, представником органів  УМВС та добровільною народною дружиною.

6. Директору Мартинівської   ЗОШ:

юнаків, які підлягають приписці направити до призовної дільниці під керівництвом викладача предмету захист Вітчизни у супроводі медичної сестри школи;

після проведення медичної комісії внести зміни до листка здоров’я учнів у класних журналах про стан їх здоров’я;

у термін проведення приписки юнаків до призовної дільниці провести: контрольні заняття з фізичної, стройової підготовки та з вивчення правил військового обліку.

7. За результатами приписки громадян до призовної дільниці  до 15.01.2024 року заслухати відповідального за військовий облік інспектора військово-облікового столу Шраменко Л.І..

8. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                        Віктор КОТЕНКО