11. Про стан військово-облікової роботи на території Мартинівської сільської ради у 2023 році

Дата: 29.11.2023 09:48

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

від 24 листопада 2023 року            с. Мартинівка              № 416/2023

Про стан військово-облікової роботи

на території  Мартинівської    сільської ради

у 2023  році

У відповідності до Законів України  «Про військовий обов’язок і військову службу»,  « Про  військовий обов’язок  і військову  службу»,  «Про оборону України», «Про  часткову  мобілізацію», «Про мобілізаційну  підготовку та мобілізацію», «Про місцеве  самоврядування  в Україні», заслухавши  доповідь  інспектора  з військового обліку  та бронювання військовозобов’язаних  Шраменко  Л.І., виконавчий  комітет Мартинівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Прийняти доповідь інспектора  з військового  обліку  та  бронювання військовозобов’язаних  Шраменко Л.І. без зауважень та доповнень, як таку, яка відображає реальний стан військово-облікової роботи на території сільської ради у 2023 році (додається).

2. Вважати стан  військово-облікової  роботи на території Мартинівської  сільської  ради  задовільним.

3. Затвердити графік проведення перевірок стану військового обліку та звірок з облікових даних карток первинного обліку із обліковими даними особових карток П2, подомовими книгами та картками реєстрації.

4. Затвердити перспективний план роботи з військового обліку військовозобов’язаних і призовників на 2024 рік.

5. Рішення виконавчого комітету від  25.11.2022 року №251/2022 вважати таким, що втратило чинність.

6. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                 Віктор КОТЕНКО