Позмагалися за першість з волейболу

Дата: 06.12.2023 15:48

Фото без опису  У день Збройних Сил України та з нагоди Дня місцевого самоврядування на базі Білухівського спортивного комплексу відбулися змагання з волейболу.

На дану зустріч були запрошені команди із сусідніх Карлівської та Ланнівської  громад, але, нажаль, вони не віднайшли можлиість приїхати позмагатися.

Тому, виходячи з положення, змагання вирішили провести між спортсменами Мартинівської громади, поділивши їх на команди вже на місці.

Відкривала спортивний захід господарка Білухівського старостинського округу, староста Алла Бойченко.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко, начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко, староста Варварівського старостинського округу Михайло Данець. Вони бажали всім гарної гри, запалу та наснаги. «І продовжуємо працювати всі разом на Перемогу!»

Фото без опису Право підняти державний прапор в знак відкриття змагань було надано спортивному інструктору с. Білухівка Юрію Безпальку та капітану однієї з утворених команд Тетяні Семеренко.

Учні школи, справжні білухівські козаки, привітали присутніх своїм вмінням виконувати український гопак.

Розпочалася цікава, запекла та справжня гра на кубок сільського голови та визначення кращого гравця та гравчині з волейболу у громаді.

По закінченню гри та підведенню підсумків, ними стали вчитель математики Мартинівського ліцею Володимир Прощенко та головний спеціаліст Мартинівської сільської ради Тетяна Семеренко.

Перше переможне місце команди розділили між собою. Бо перемогла дружба! Тому що саме дружня атмосфера, лад та порозуміння панує у нашій громаді! Так тримати! Мартинівська громада - це сила!