Вітаємо зі світлим святом Різдва Христового!

Дата: 25.12.2023 08:49

Фото без опису

Різдво і Новий рік – це час для надії та дива! Українці мають віру в це впродовж усієї своєї історії, а цього року знову вкотре не припиняють вчити цьому весь світ. 2023 рік, так само, як і попередній, став періодом безлічі викликів, і ми гідно долаємо всі випробування. Різдвяно-новорічні свята зустрічаємо із гордістю та шаною до наших Героїв – кожного українця, який наближає довгоочікувану, спільну мрію. Мрію про Перемогу України!

Шановні українці та україночки!

Щиро вітаємо вас зі світлим святом Різдва Христового, яке відзначаємо 25 грудня!

Нехай цей світлий день наповнить ваше життя теплом, радістю та добробутом. Бажаємо миру в Україні та у душі кожного з вас!

І пам’ятайте – добро завжди перемагає зло, а світло – темряву!

В цей день доземно хочемо вклонитись і безмежно подякувати тим, хто нині боронить державу та її кордони, оберігає наш спокій, наближає перемогу. Благаємо Небесних покровителів про силу, терпіння, єдність, аби вистояли Україна, народ, воїни – чоловіки та жінки, які пліч-о-пліч – на варті безпеки. Нехай з вами завжди буде духовна броня.

З пошаною згадуємо тих, хто мужньо прийняв свій останній бій, а зараз тримає небо. Цінуємо, дякуємо, пишаємося, пам’ятаємо…

Незламних не зламати! Слава Україні! Героям слава!

З Різдвом Христовим!