Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 26.01.2024 12:22

Фото без опису 26 січня під головуванням сльського голови Віктора Котенка за участю 16 членів виконавчого комітету відбулось зібрання.

У порядку денному розглянули та винесли відповідні рішення з 10 питань.

Зокрема, присутніми було схвалено звіт про виконання бюджету Мартинівської територіальної громади за 2023 рік; схвалено проєкт Програми інформатизації «Цифрова трансформація Мартинівської сільської ради на 2024-2026 роки»; затверджено План роботи комісії з питань ТЕБ та НС на території сільської ради у 2024 році та План основних заходів цивільного захисту Мартинівської ТГ на 2024 рік; прийнято рішення щодо створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення; підтримано питання компенсації витрат власникам Фото без описужитлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб; надано статуси дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів; визначено опікуна для недієздатної особи з відповідним затвердженням висновку та надано дозвіл на списання паливно-мастильних матеріалів та товарно-мастильних цінностей.

У «Різному» Олександр Далудін запитав про хід проведення ремонту шкільного автобусу, який забезпечує підвезення учнів, та щодо заміни вуличних ліхтарів у с-щі Лісному. Дані роботи на контролі, найближчим часом порушені питання будуть вирішені.