Чергова підтримка для наших військових

Дата: 30.01.2024 14:19

Фото без описуСпільними зусиллями військових та громадян-патріотів України щодня ми боронимо нашу країну від окупанта.

Мартинівська територіальна громада продовжує свою роботу щодо підтримки ЗСУ та забезпечення їх усім необхідним та можливим.

Так, 29 січня, заступник сільського голови  Олександр Родик та головний спеціаліст земельного відділу Андрій Клименко відвезли 82-му окремому батальйону 105-ї окремої БТО  ЗСУ 10 шин до  автомобільної техніки, придбані за кошти сільського бюджету.

Також, захисникам було передано окопні свічки. Велика подяка працівникам Мартинівської сільської ради за зібрані кошти на придбання парафіну, а родині Клименко – за виготовлення цих пристроїв для отримання світла та обігріву.

Військові щиро дякували і учням Мартинівського ліцею. Діти передали захисникам три маскувальні сітки. А працівники кухні  даного навчального закладу – напекли смаколиків.

Працюємо далі! Все буде Україна!