Продовжуємо обговорювати питання освітньої реформи

Дата: 01.02.2024 10:02

Фото без опису  Свою роботу щодо ознайомлення громадськості по питанню проведення реорганізації навчальних закладів продовжують здійснювати працівники відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради.

Так, 31 січня, громадські обговорення з даного приводу відбулись у Варварівському  ліцеї. Начальник відділу освіти Тетяна Гречко виступила з презентацією стосовно затвердження Плану оптимізації мережі закладів освіти Мартинівської ТГ на 2023-2027 роки.

Участь у заході взяли: заступник сільського голови Олександр Родик, головні спеціалісти відділу освіти - Аліна Ляскало, Юлія Тригуб, Олена Родик, депутати Мартинівської сільської ради - Тетяна Шкаруба, Олександр Буцьківський, Артем Багачов, Світлана Головко, Ольга Безпалько, староста Варварівського старостинського округу Михайло Данець, староста Білухівського старостинського округу Алла Бойченко, працівники Варварівського ліцею, батьки учнів і вихованців ліцею та інші жителі села.

Спільно було обговорено зміст освітньої реформи в Україні до 2027 року, демографічну ситуацію у громаді та можливі варіанти впровадження даних змін в навчальних закладах.

Опісля перейшли до обговорення питань, що турбували громадськість.  На кожне з них було надано вичерпну відповідь.

Відповідно плану роботи відділу освіти, такі ж обговорення будуть проведені найближчим часом у с. Мар'янівка та с. Білухівка.