Йому назавжди 48...

Дата: 15.02.2024 09:38

Фото без опису    Сьогодні, 15 лютого, мав би святкувати свій 49-й день народження захисник України, мужній воїн Сергій Миколайович Возний, якому назавжди 48, бо він віддав своє життя, захищаючи Україну від ворога.

Сергій Возний народився 15 лютого 1975 року у с. Варварівка Карлівського району Полтавської області.

З 2014 по 2015 рік служив у зоні АТО, а з перших днів повномасштабної війни став на захист рідної землі добровольцем. Весь час був на передових позиціях, мужньо захищаючи нашу свободу і незалежність. Служив у 58-й бригаді 15-го ОМПБ. Разом із побратимами боронив м. Покровськ, с. Клинове та околиці м. Бахмута, стримуючи російську навалу.

3 травня 2023 року, виконуючи чергове бойове завдання біля населеного пункту Ямпіль Донецької області, Сергій загинув внаслідок влучання кулі ворожого снайпера.  За свою гідну службу був нагороджений нагородою «Сильному Духом» посмертно.

Ми пишаємося подвигом Захисника, його незламністю та патріотизмом, силою, міццю та сміливістю. Завдяки мужності та стійкості українських патріотів ми переможемо в цій війні. Ворог сповна заплатить за всі звірства та злочини, сльози та біль українців.

Шановні односельці!

Давайте запалимо свічку та хвилиною мовчання вшануємо пам’ять про Сергія Возного.

Герої не вмирають, Герої продовжують жити у наших серцях!