Рідним захисника вручили орден Героя

Дата: 20.02.2024 11:00

Фото без опису 20 лютого 2024 року орден «За мужність» ІІІ ступеня вручили  дружині Захисника з Мартинівської ТГ  Сергію Приймі.

Водій третього відділення зенітно-ракетного взводу військової частини А 4467 загинув 8 листопада 2022 року в районі населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області. Відповідно до Указу Президента, «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку», Сергій Іванович Прийма нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня. На жаль, посмертно.

Цю відзнаку дружині Героя вручив начальник 4 відділу Полтавського районного центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Лукаш.

У свою чергу голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко висловив співчуття рідним, зауваживши, що Сергій завжди житиме у пам’яті громади.

Крім цієї почесної місії, учасники заходу поклали квіти до Алеї Слави нашим Героям – землякам та вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.