До відома керівників базових підприємств та фермерських господарств

Дата: 26.02.2024 10:41

Фото без описуЗапрошуємо керівників підприємств та фермерських господарств ОТГ 06.03.24 (14.30-16.30) взяти участь у 2-му ознайомчому вебінарі-презентації (ZООМ): «МІСЦЕВА ВЛАДА/ВПО: міжнародне співробітництво приймаючих громад», який проводиться  для приймаючих громад Полтавського району у яких проживають внутрішньо переміщені особи (Інформаційний лист №2 додається).

З 14.00 до 14.30 буде проводитися реєстрація учасників, перевірка зв’язку та уточнення складу учасників. Початок вебінару о 14.30.

Код доступу: 204171

Просимо керівників підприємств та фермерських господарств ОТГ зареєструвати до 4 березня 2024 року свої ЗАЯВКИ (інвестиційні пропозиції) на сайті: www.habitatua.com у Розділі «РЕЄСТРАЦІЯ МСП та ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ - учасників "АГРОКЛАСТЕРУ ОТГ"», які будуть розглянуті 6 березня 2024 року під час проведення Вебінару - презентації (ZOOM).

Департамент комунікацій Центру муніципального менеджменту впроваджуючої агенції UA Habitat Program: «ЖИТЛО +5 для ВПО у приймаючих громадах в Україні»