Назавжди 34

Дата: 24.03.2024 07:49

Фото без опису

Сьогодні, 24 березня, день народження Героя України, Захисника своєї держави, нашого земляка Прийми Сергія Івановича.
  Народився він 24 березня 1988 року у с-щі Халтурине. Ріс, проживав та навчався  у цьому ж селі.
  Вперше Сергій пішов на захист України у 26-річному віці у 2014 році. Приймав участь у зоні бойових дій Луганської та Донецької областей.
Учасник АТО.
  24 лютого 2022 року добровільно вступив до лав ЗСУ на захист своєї Батьківщини. Брав участь у захисті населених пунктів с. Курдюмівка, м. Дружківка, м. Костянтинівка, м. Бахмут, с. Диліївка.
Був водієм 3 відділення зенітно ракетного взводу військової частини А 4467.
  Загинув 8 листопада 2022 року в районі н.п. Курдюмівка Бахмутського району Донецької області внаслідок артилерійського обстрілу з боку збройних сил російської федерації.
  20 лютого 2024 року за підписом Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Тепер він  боронить життя українців із лав Небесного війська.
  Вічна пам’ять, шана і слава Герою.
  Щирі співчуття родині загиблого.

Шановні односельці, згадаймо про Сергія подумки та в молитві і не забуваймо, якою ціною нам дістається кожен новий день.