Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 25.03.2024 08:41

25 березня цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження №61-од про скликання чергового засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 29 березня 2024 року о 10-00 в приміщенні Мартинівськогоо сільського будинку культури. На розгляд виконкому винесені питання:

1. Про проведення весняного двомісячника санітарної очистки, благоустрою та озеленення на території Мартинівської сільської ради.
  2. Про організацію громадських робіт на території Мартинівської сільської територіальної громади в 2024 році.
  3. Про організацію  ведення обліку  дітей дошкільного, шкільного віку та учнів у Мартинівській сільській раді.
  4. Про роботу Служби у справах дітей виконавчого комітету Мартинівської сільської ради за 2023 рік.
  5. Звіт про роботу у 2021-2023 роках з кадрами та стану декларування.
  6. Про організацію дорожнього руху в населених пунктах Мартинівської  територіальної громади.
  7. Про роботу відділу соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом виконавчого комітету Мартинівської сільської ради за 2023 рік.
  8. Про компенсацію витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді в лютому 2024 року.
  9. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  10. Про впорядкування та присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з надвірними будівлями.
  11. Про розширення переліку платних послуг,  які  надаватиме КП «Білухівка».
  12. Про затвердження висновку опікунської ради виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  13. Про затвердження акту на списання гуманітарної допомоги у вигляді продуктів харчування та матеріалів для внутрішньо переміщених осіб.
  14. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування малолітньому Марцичуку Івану Юрійовичу, **** року народження.
  15. Про надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Доценко Платону Станіславовичу, **** року    народження.
  16. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини, Фисуна Андрія Віталійовича, **** року народження.
  17. Різне.