6. Про організацію дорожнього руху в населених пунктах Мартинівської територіальної громади

Дата: 01.04.2024 13:34

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 29 березня 2024 року                   с. Мартинівка                  № 465/2024

Про організацію дорожнього руху

в населених пунктах Мартинівської

територіальної громади

З метою належної організації дорожнього руху на території населених пунктів Мартинівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області, збереження, недопущення інтенсивного руйнування комунальних доріг (вулиць, провулків) та, унеможливлення порушень Правил дорожнього руху, керуючись ст.ст. 30, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 17 Закону України «Про автомобільні дороги», Законом України «Про благоустрій», ст. 6 Закону України «Про дорожній рух»,  виконавчий комітет Мартинівської сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Тимчасово, на період посівних робіт, з метою організації дорожнього руху, обмежити транзитний рух вантажних автомобілів, тракторів, самохідних машин і механізмів (крім тих, що обслуговують об'єкти та громадян, виконують технологічні роботи або належать громадянам, що проживають у цій зоні дорогами комунальної власності та житловій зоні в межах населених пунктів Мартинівської територіальної громади Полтавського району Полтавської області, за умови, що є інший затверджений маршрут руху транспортних засобів.

2. Власникам  великовагового транспорту дотримуватись встановленого обмеження та затвердженого маршруту руху транспортних засобів.

3. Старостам Білухівського та Варварівського старостинських округів повідомляти органи Державної автомобільної інспекції про факти порушення Правил дорожнього руху  (розділ 26).

4. Загальному відділу апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області (Супрун Н.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному сайті Мартинівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Родика О.А.

Сільський голова                                             Віктор КОТЕНКО