Зберігайте екологію нашого краю та змініть своє ставлення до оточуючого світу.

Дата: 05.04.2024 11:30

Фото без опису  Ландшафтний заповідник «Олегова балка», що знаходиться у віданні нашої громади, був створений рішенням Полтавської обласної ради у грудні 1993 року. Перспективну для заповідання ділянку виявила вчителька біології місцевої школи Сенька Ніна Михайлівна. Місцевість заповідника - з степовим ландшафтом. Тут зростають різновиди рослин, занесених до Червоної книги України. А ще тут народжуються та проживають звірі та пташки. Цікаві факти? Правда ж?

Виконавчий комітет Мартинівської ради постійно звертається до місцевих жителів громади із закликом зберігати екологію та оточуючий світ. Не палити суху траву. Вже й адміністративна відповідальність існує, і кримінальна. А ще й у часи війни взагалі, цього робити заборонено. Так ні. З'явились «нелюди», підпалили сухі порослі, не замислюючись про наслідки, та про тих, хто народжується та живе у степовій місцевості.

Прийшлось навіть звертатись до працівників ДСНС, бо могло б перерости у масштабну пожежу.

Як ще достукатись до наших людей! Як донести до їх душі, серця та розуму про цю проблему!

Невже не можна обійтися без вогню, ну а далі - без втрати рослинного та тваринного світу.

Звертаємось вкотре! Шановні жителі громади! Зберігайте екологію нашого краю та змініть своє ставлення до оточуючого світу. Майбутні покоління дякуватимуть вам за це.