Скликається засідання виконавчого комітету

Дата: 26.04.2024 08:50

23 квітня цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження №86-од про скликання чергового засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 30 квітня 2024 року о 10-00 в приміщенні Мартинівськогоо сільського будинку культури. На розгляд виконкому винесені питання:

1. Про схвалення звіту про виконання бюджету Мартинівської сільської територіальної громади  за І квартал 2024 року.
  2. Про стан роботи з національно-патріотичного виховання у освітніх закладах Мартинівської сільської ради.
  3. Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Мартинівській сільській раді.
  4. Про проведення  обстеження  об’єктів благоустрою населення, а саме  дитячих, спортивних та інших майданчиків.
  5. Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через  Центр надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
  6. Про компенсацію витрат власникам житлових приміщень за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб по Мартинівській  територіальній громаді в лютому 2024 року.
  7. Про надання дозволу на списання товарно-матеріальних цінностей.
  8. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Кекісу Матвію Андрійовичу, 17.09.2018 року народження.
  9. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Кекісу  Михайлу Андрійовичу, 21.11.2021 року народження.
  10. Різне.