Назавжди 41... Вшануймо пам'ять про Воїна

Дата: 27.04.2024 08:11

Фото без опису27 квітня минають роковини з дня народження нашого земляка, Воїна, Кіселевича Олександра Володимировича, який відстоював незалежність своєї держави та боронив Україну від російського ворога.

Олександр Володимирович народився 27 квітня 1982 року в селі Остров, Ганцевицького району, Брестської області. У свій час разом з батьками переїхали до с. Білухівка. Навчався у Білухівській середній школі. По закінченню навчання отримав посвідчення механізатора.
 Працював по цій спеціальності у місцевому колгоспі, ПСП «Орач» та у фермерському господарстві «АСМІК».
 У 2014 році , не вагаючись, виступив на захист суверенітету та територіальної цілісності України. Учасник АТО та учасник бойових дій.
 З 27 березня 2023 року боронив Батьківщину у десантно-штурмових військах Збройних Сил України. Помер Олександр у лікарні, 30 жовтня 2023 року, після тривалої боротьби за своє життя.

Нехай пам’ять про захисника України Олександра Кіселевича навіки зберігаєтьться у наших серцях.

Назавжди 41….Вшануймо пам'ять про Воїна