Ми пам'ятаємо...

Дата: 28.04.2024 08:02

Фото без опису

28 квітня минає 2 роки, як в селі Долина Краматорського району Донецької області, захищаючи нашу рідну Україну, загинув захисник Збройних Сил України, наш земляк,  патріот, Масленко Володимир Михайлович!
Могила нашого Героя знаходиться на цвинтарі у с. Знаменка Білухівського старостинського округу.
Пам’ять про наших Героїв захисників – це наш біль і наша гордість за те, що мали честь жити з ними в одній країні, в одному селі, навчатися в одній школі. До останнього подиху вони залишилися вірними кожному слову Військової присяги. Володимиру Михайловичу присвоєно звання Героя України посмертно.
Ми в боргу перед захисниками, які віддали своє життя за Україну. Їм потрібні як наші молитви, так і спільні дії сьогодні, щоб перемогти ворога і зберегти країну для нащадків!
Щирі співчуття рідним.
Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях!