«Естонська рада у справах біженців»

Дата: 10.05.2024 15:33

Починаючи з 2014 року «Естонська рада у справах біженців» надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам та іншим вразливим категоріям населення в Україні.

Наразі на території Кіровоградської, Полтавської та Черкаської областей представництво «Естонської ради у справах біженців» в Україні проводить реалізацію «Програми розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024».

Естонська рада у справах біженців у співпраці з Garage48 запрошує жінок Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей будувати своє майбутнє, втілюючи мрію про власний бізнес.
Для участі в програмі запрошуються підприємці на Програму підтримки релокації та перезапуску існуючого бізнесу «АКСЕЛЕРАЦІЯ» (кінцевий термін подання заявок - 17 травня 2024)

посилання: