Інформаційна довідка про діяльність комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради на території Мартинівської громади

Дата: 03.06.2024 12:04

1. Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради, 39500, м. Карлівка, вул. Радевича, 1e-mailkarlter@ukr.netтел. (05346)2-35-94.

2. Графік роботи центру:

з понеділка по четвер з 8-00 до 17-00, перерва на обід з 12-15 до 13-00;

п’ятниця з 8-00 до 16-00, перерва на обід з 12-00 до 13-00.

3. Директор центру - Гордієнко Ольга Миколаївна.

Основними завданнями Центру є:

- надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України, з метою мінімізації або подолання складних життєвих обставин;

- проведення соціально- профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення.

Центром мешканцям Мартинівської територіальної громади можуть надаватися такі соціальні послуги:

- догляд вдома;

- соціальна адаптація;

- натуральна допомога;

- соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

- соціальна профілактика;

- екстрене (кризове) втручання;

- соціальна інтеграція та реінтеграція;

- транспортні послуги «соціальне таксі»;

- послуги з забезпечення технічними засобами реабілітації на умовах прокату;

- інші соціальні послуги, які затверджуються рішенням Засновника.

Соціальні послуги догляду вдома мешканцям Мартинівської громади надаються безкоштовно, за рахунок бюджетних коштів відповідно до рішення третьої позачергової сесії восьмого скликання від 29.01.2021 року (зі змінами від 21.12.2021 року) «Про звільнення від плати за надання соціальних послуг у КУ «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради».

Соціальні послуги, такі як: соціальна адаптація, соціальний супровід, соціальна профілактика, консультування, інформування, представництво інтересів, екстрене (кризове) втручання,  соціальна інтеграція та реінтеграція надаються за рахунок бюджетних коштів, відповідно до положення про комунальну установу «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради, затвердженим рішенням другого засідання позачергової другої сесії Карлівської міської ради восьмого скликання від 21.01.2021 року.

Соціальна послуга «натуральна допомога» відповідно до державного стандарту може надаватися :

• за рахунок бюджетних коштів;

• з установленням диференційованої плати залежно від доходу отримувача соціальних послуг;

• за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

Розмір плати за соціальні послуги «натуральна допомога» встановлюється Центром і затверджується у визначеному законодавством порядку.