Візьми участь у оновленні (актуалізації) Стратегії розвитку Мартинівської сільської територіальної громади до 2027 року (нова редакція) та розробки проєкту Плану заходів з її реалізації до 2027 року.

Дата: 13.06.2024 10:38

Анкета-опитування

Попри складнощі сьогодення, ми розвиваємося та готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою та успішною!

В рамках оновлення (актуалізації) Стратегії розвитку Мартинівської сільської територіальної громади до 2027 року (нова редакція) та розробки проєкту Плану заходів з її реалізації до 2027 року. Робоча група з її розроблення проводить опитування з метою визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді, та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Опитування у нашій громаді розпочато з 12 червня 2024 року.

Взяти участь в анкетуванні можна заповнивши:

• паперовий примірник, для цього потрібно звернутись до фінансового відділу (с. Мартинівка, вул. Богдана Хмельницького, 18) або до вашого старостинського округу. Також примірники будуть розміщені у магазинах громади, поштовому відділенні, ЦНАП, фельдшерських пунктах, лікарських амбулаторіях загальної практики сімейної медицини.
  • онлайн, за посиланням:

для мешканців громади https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd3R9bKWo7egSvZ-e5uZJfBmlv7wo4ER2QEsan4NlMkYMfAPg/viewform?usp=sharing

для представників бізнесу

Скористайтеся для опитування зручним для Вас способом.

Після завершення анкетування зібрану інформацію буде опрацьовано, узагальнено та використано, як важливий фактор, при розробці Стратегії.

Анкети приймаються до 26 червня 2024 року включно.

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!