Минають роковини з дня загибелі Героя України ВАДИМА ЗАБАРИ

Дата: 27.06.2024 10:50

Фото без опису 26 червня у с-щі Шевченка біля сільського будинку культури зібралося все село, від малого до великого, щоб вшанувати пам'ять про загиблого односельця, Героя України Вадима Забари.

На пам'ятному заході були присутні: заступник сільського голови Олександр Родик, начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна Гречко, рідні Вадима, бойові побратими.

Схиливши голови, хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Героя.

Бойовий побратим мав слово: «Вадим був добрим та чуйним, щирим, сміливим та відвертим. А головне - він був надійним…»

Теплими словами про брата говорила сестра Руслана. Племінник Роман виконав в пам'ять про свого дядька журливу українську пісню.

Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду...

Потому рідні та військові відвідали місце поховання Героя, поклали квіти до могили та пом'янули людину, яка боролася за свою країну, рідних, землю та віддала життя.

Плаче родина, друзі, односельці… Велика болюча туга за кожним воїном.

Сьогодні, як ніколи ми формуємо колективну пам'ять, яку передамо нашим дітям та онукам.

Пам'ятаємо полеглих за вільну Україну!

Слава Україні! Героям слава!