Вітаємо з Днем народження Оксану Сергіївну Олепір!

Дата: 06.07.2024 14:07

Фото без опису

Сьогодні, 6 липня, колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження головного спеціаліста відділу соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення управління персоналом Оксану Олепір!
  Дорога Оксанко, приймай вітання та побажання! Нехай життя твоє буде радісним та щасливим,  з приємними клопотами, геніальними ідеями і блискучими перемогами! Хай в душі твоїй ніколи не вичерпається джерело доброти! Іди по життю сміливо і прямо! Нехай у нелегкі хвилини поруч виявляться твої друзі і близькі, нехай завжди будуть поблизу ті, з ким хочеться поділитися радістю! Міцного здоров’я  і цікавих довгих років життя, веселощів та сміху, поваги оточуючих і любові рідних! Нехай все складається так, як ти задумала! Зі святом! Бажаємо щастя!