Про  внесення змін до розпорядження сільського голови від 28.07.2023 року №91-од

Дата: 28.09.2023 11:02

МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОГО  РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

25.09.2023 року                                                                                     № 132-од

Про  внесення змін до розпорядження

сільського голови від 28.07.2023 року №91-од

Відповідно до ст. ст. 34, 40, 42, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Закону України «Про правовий режим воєнного стану», постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023р. №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», із змінами та доповненнями,  з метою вирішення питань, пов'язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб і сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території громади:

1. У зв’язку із прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023р. №812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» та беручи до уваги лист Полтавської обласної військової адміністрації від 13.09.2023 №01-65/5704, внести зміни до складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Виконавчому комітеті Мартинівської сільської ради, затвердивши її склад у новій редакції.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника  сільського голови Олександра Родика.

Сільський голова                                                                       Віктор КОТЕНКО

розпорядження сільського голови

від   25.09.2023 року  №132-од

Координаційної ради