Всесвітня акція «Ланцюг єдності» до Дня Незалежності України

Дата: 19.08.2024 14:19

Фото без опису  24 серпня о 19:00, в День Незалежності України, українці, які за кордоном і люди вільного світу, виходитимуть на центральні вулиці міст за межами України і братимуться за руки, щоб утворити живі ланцюги єдності. Символ єдності Народу нашого.

Головна мета заходу – привернути увагу світу до України ще раз, згуртувати міжнародну спільноту і українців за кордоном в одну глобальну акцію і об’єднатись 24 серпня навколо України.

Для організації і проведення всесвітньої акції створено сайт: https://freeworldgathering.com/

Щоб взяти участь у «Ланцюг Єдності», потрібно перейти на зазначений сайт, знайти на мапі місто, де ви знаходитесь, й відмітити на центральній вулиці міста мітку, де ви плануєте стояти, коли інші учасники побачать вашу позначку, вони зможуть стати поруч, ви можете знайти позначки тих, хто вже відмітився і стати біля них, щоб продовжити ланцюг єдності.

Охочі долучитись до події можуть стати координаторами The Free World Gathering у своєму місті. Зокрема, на сайті є вказівки, як саме це зробити.