Полтавська ОВА запрошує підприємців на онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу»

Дата: 22.10.2024 16:10

Фото без опису25 жовтня об 11:00 відбудеться чергова зустріч у межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу». Її проведуть в онлайн-форматі. Тема: «Застосування суб’єктами підприємницької діяльності податкового законодавства та правил митного оформлення товарів».

Приєднатися до зустрічі можна за попередньою реєстрацією за посиланням: https://forms.gle/jTNf2VFokEe8S6ru9

Інформація для приєднання буде повідомлена додатково на електронну адресу.

Участь у зустрічі візьмуть представники Головного управління Державної податкової служби України у Полтавській області та Полтавської митниці.

Телефон для довідок: +38 (0532) 60 43 10 – Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОВА.