Програма соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки
МАРТИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
тридцять шоста чергова сесія восьмого скликання
РІШЕННЯ
19 грудня 2024 року |
|
с.Мартинівка |
Про затвердження Програми
соціального захисту та підтримки
внутрішньо переміщених осіб на території
Мартинівської сільської територіальної
громади на 2025-2028 роки
З метою забезпечення соціальної, правової, матеріальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, на виконання Закону України від 20.10.2014 № 1706-VII «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 №944-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення», керуючись ст. 26, ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки (додається).
2. Фінансовому відділу Мартинівської сільської ради передбачити кошти на виконання Програми.
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Мартинівської сільської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики.
Сільський голова підпис Віктор КОТЕНКО
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням 36 чергової сесії 8 скликання Мартинівської сільської ради від 19.12.2024
ПРОГРАМА
соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади
на 2025-2028 роки
с. Мартинівка
2024 рік
І. ПАСПОРТ ПРОГРАМИ
соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки
1. |
Ініціатор розроблення Програми |
Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області |
2. |
Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення Програми |
Рішення тридцять шостої чергової сесії восьмого скликання Мартинівської сільської ради від 19 грудня 2024 року |
3. |
Розробник Програми |
Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету |
4. |
Відповідальний виконавець Програми |
Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради |
5. |
Учасники Програми |
Мартинівська сільська рада, виконавчий комітет сільської ради |
7. |
Термін реалізації Програми |
2025 – 2028 роки |
8. |
Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми |
Бюджет сільської територіальної громади, благодійні/спонсорські кошти та інші джерела, не заборонені законодавством |
9. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього, у тому числі: |
100 тис. грн. |
9.1 |
коштів бюджету сільської територіальної громади |
100 тис. грн. |
10. |
Очікувані результати виконання |
5) сприяння у працевлаштуванні тощо. |
ІІ. Визначення проблеми,
на розв'язання якої спрямована Програма
Програма соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки (далі – Програма) передбачає об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, закладів освіти, культури, громадських об’єднань та інших організацій стосовно вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.
У зв'язку з військовою агресією російської федерації на території України та продовженням впровадження військового стану, на даний час триває вимушене переміщення населення. За період з 24.02.2022 року на території громади пройшли реєстрацію 1277 внутрішньо переміщених особи.
Соціальний захист ВПО є одним із найважливіших питань: проблема розміщення, забезпечення належних умов проживання, безробіття, відновлення документів, продовження навчального процесу в дошкільних навчальних закладах та школах тощо. У зв’язку із цим існує необхідність проведення комплексу заходів, спрямованих на соціальну адаптацію та захист внутрішньо переміщених осіб.
Більшість ВПО, які прибули на територію Мартинівської сільської ради, потребують вирішення житлових питань, матеріальної, соціальної та інших видів допомоги.
Таким чином, в умовах сьогодення, саме зазначена категорія населення потребує підвищеної уваги з боку владних структур, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань тощо.
Значна кількість ВПО потребує комплексного підходу до розв’язання їх проблем.
Зважаючи на невизначеність тривалості війни і окупації території України та необхідності забезпечення тимчасовим житлом та іншими матеріальними цінностями ВПО, їх соціальної адаптації, розв’язання існуючих нагальних проблем потребує розробки та реалізації відповідної програми.
ІІІ. Визначення мети Програми
Головна мета Програми - сприяння подальшій інтеграції ВПО через усунення перешкод у реалізації їх прав та основоположних свобод, забезпечення повного доступу до адміністративних, соціальних, культурних та інших послуг, а також створення умов для розвитку потенціалу та посилення спроможності ВПО у громаді. Програма визначає загальні принципи та головні напрями підтримки внутрішньо переміщених осіб:
зменшення соціальної напруги серед ВПО, у зв’язку зі складністю соціально-економічних проблем, з якими вони зіштовхуються;
реінтеграція ВПО у приймаючі громади;
забезпечення соціальної, фізичної, медичної, психофізіологічної та матеріальної підтримки ВПО;
забезпечення належних умов життєдіяльності, вирішення питання забезпечення тимчасовим або соціальним житлом;
надання ВПО з тимчасово окупованих територій та районів проведення бойових дій грошової та матеріальної допомоги як таким, що потрапили у складні життєві обставини;
сприяння у працевлаштуванні тощо.
ІV. Шляхи виконання Програми
Програма спрямована на поступове вирішення основних проблем та підвищення рівня соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Мартинівської територіальної громади.
З метою виконання Програми розроблено Заходи з реалізації програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки (додаток 1).
V. Обґрунтування шляхів і засобів розв'язання проблеми, обсягів та джерел фінансування, строки та етапи виконання Програми
Програма спрямована на поступове вирішення основних проблем і зменшення соціальної напруги серед ВПО шляхом розширення кола соціальних гарантій для цієї категорії осіб. Для досягнення основної мети передбачено здійснити заходи правового, соціального, медичного, транспортно-побутового та культурно-масового характеру.
Програма реалізується шляхом здійснення заходів за напрямами:
інформаційно-правового забезпечення – підвищення рівня інформованості серед ВПО та надання їм правової допомоги;
соціального захисту – здійснення підтримки ВПО, створення умов для поліпшення їх життя, підтримка статутної діяльності громадських об’єднань ВПО тощо;
медичного обслуговування – збереження здоров’я ВПО, створення умов для медичного обслуговування.
Фінансове забезпечення заходів, передбачених цією Програмою, проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Обсяг ресурсів, які планується залучити на виконання Програми, складає 100 тис. грн. з місцевого бюджету.
VІ. Строк виконання Програми
Строк дії Програми становить 4 роки, а саме 2025-2028 роки. Період дії Програми обрано виходячи з ситуації розвитку подій. У разі продовження військової агресії буде порушено питання прийняття Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на наступний період.
VІІ. Очікуваний результат
Результатом реалізації заходів Програми стане підвищення якості життя ВПО шляхом посилення їх спроможності та соціальної стійкості, стимулювання економічної активності, забезпечення їх основоположних прав і свобод, зокрема:
- забезпечення права ВПО на соціальний захист, освіту, доступ до інформації тощо;
- розбудова соціальної згуртованості, підвищення рівня соціально-економічного розвитку і стійкості.
VІІІ. Перелік завдань (напрямів) і заходів Програми та результативні показники
Для реалізації Програми необхідно виконати такі завдання:
- Надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам:
- на лікування довготривалої хвороби, необхідності проведення
складного дорого вартісного лікування та/ або хірургічного втручання та післяопераційної реабілітації;
- на лікування чи оперативне втручання постраждалим від онкологічного захворювання;
- на лікування чи оперативне втручання учасникам бойових дій, військовослужбовцям, які втратили здоров’я внаслідок захворювання, не пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби чи від участі у бойових діях.
Допомога надається відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади (додаток 2).
- Здійснення соціальної роботи з внутрішньо переміщеними сім’ями, які перебувають в складних життєвих обставинах.
- Виявлення дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та здійснення соціального супроводу Службою у справах дітей виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.
- Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів дітям, які проживають на території Мартинівської територіальної громади.
- Надання інтенсивної соціальної підтримки та реабілітаційних послуг у разі нових переміщень сімей з зони бойових дій.
- Забезпечення доступу внутрішньо переміщених осіб до освітніх послуг.
- Створення системи своєчасного надання достовірної та актуальної інформації про наявні послуги та місця для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб у доступних форматах.
- Проведення інформаційних заходів для сприяння зайнятості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб;
- Проведення серії навчань фахівців соціальної сфери (місцевих соціальних працівників, педагогів, працівників соціального захисту населення) щодо особливостей соціального захисту та підтримки ВПО.
- Надання та виплата одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам у розмірі визначеному Програмою:
- До Дня усиновлення (17 вересня) – усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї – 5 000 грн;
- До Міжнародного дня людей з інвалідністю (03 грудня) – дітям з інвалідністю, які мають вроджену чи набуту інвалідність і потребують постійної турботи та допомоги оточуючих – 5 000 грн;
- Закупівля продукції для нагородження (новорічні подарунки) для внутрішньо переміщених дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії:
- діти інваліди;
- діти позбавлені батьківського піклування;
- діти сироти;
- діти зниклих безвісти військовослужбовців;
- діти загиблих військовослужбовців
- діти військовослужбовців, які знаходяться у полоні.
Надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб забезпечити відповідно до Порядку про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівлі продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії Мартинівської сільської територіальної громади (Додаток 3).
Додаток 1
до Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки
Заходи з реалізації програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб
на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки
№ п/п |
Зміст заходу
|
Відповідальні за організаційне забезпечення |
Очікуваний результат
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
Ведення обліку внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися та проживають на території Мартинівської сільської територіальної громади |
Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради |
Забезпечення виконання законодавства
|
|
Запровадження механізму збору даних та оцінки потреб внутрішньо переміщених осіб з метою їх подальшого задоволення |
Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради |
Системний та своєчасний підхід до надання необхідної допомоги |
|
Оформлення та видача довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та прийом документів для надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. |
Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мартинівської сільської ради |
Забезпечення виконання законодавства |
|
Забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які є внутрішньо переміщеними особами, технічними засобами реабілітації |
Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради |
Соціальна підтримка |
|
Забезпечення ведення реєстрів внутрішньо переміщених осіб дорослих і дітей з метою надання медичної допомоги |
Медичні заклади громади |
Системний та своєчасний підхід до надання медичної допомоги |
|
Надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам дорослим та дітям при амбулаторних, стаціонарних станах та надання одноразової грошової допомоги на лікування згідно рішення комісії Мартинівської сільської ради. |
Медичні заклади громади, Карлівська ЦРЛ ім. Л.В. Радевича Фінансовий відділ Мартинівської сільської ради Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради |
Покращення стану здоров’я та якості життя
|
|
Забезпечення своєчасного надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, дітям, які перемістилися без супроводу законних представників, та їх влаштування до сімейних форм виховання |
Служба у справах дітей
|
100% надання статусу дітям та влаштування їх до сімейних форм виховання |
|
Забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку як внутрішньо переміщені особи |
Служба у справах дітей
|
Створення відповідних умов для проживання, навчання та розвитку дитини |
|
Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів дітям, які проживають на території громади |
Служба у справах дітей
|
Забезпечення виконання законодавства |
|
Забезпечення сприятливих умов для навчання дітей внутрішньо переміщених осіб у закладах загальної середньої освіти |
Відділ освіти, культури та спорту |
Підтримка та захист дітей |
|
Забезпечення дітей з числа внутрішньо переміщених осіб повноцінним збалансованим безкоштовним харчуванням |
Відділ освіти, культури та спорту |
Підтримка та захист дітей |
|
Надання можливості внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю отримувати освітні послуги з урахуванням їх права на інклюзивне навчання та особливих потреб (з урахуванням принципу гендерної рівності) |
Відділ освіти, культури та спорту |
Підтримка та захист дітей, сприяння здобуттю освітніх послуг |
|
Організація тренувань з видів спорту і проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів з залученням внутрішньо переміщених осіб |
Відділ освіти, культури та спорту, старостати |
Залучення внутрішньо переміщених осіб до фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів |
|
Здійснення заходів щодо професійного навчання/перенавчання, підтримки зайнятості і само зайнятості внутрішньо переміщених осіб, у тому числі шляхом реалізації відповідних позадержавних проектів та програм підтримки |
Карлівське управління Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості |
Працевлаштування безробітних внутрішньо переміщених осіб |
|
Забезпечення тимчасової зайнятості та матеріальної підтримки безробітних шляхом залучення внутрішньо переміщених осіб до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру |
Карлівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості КП «Халтуринське ГСКП» КП «Білухівка» |
Забезпечення тимчасової зайнятості та матеріальної підтримки безробітних |
|
Організація та здійснення соціального супроводу осіб з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно подолати або мінімізувати негативний вплив цих обставин |
КУ «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради |
Соціальна підтримка осіб з числа внутрішньо переміщених осіб |
|
Надання базових соціальних послуг особам з числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно подолати негативний вплив цих обставин |
КУ «Центр надання соціальних послуг» Карлівської міської ради Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради |
Соціальна підтримка осіб з числа внутрішньо переміщених осіб |
|
Закупівля та видача продуктових наборів для зареєстрованих внутрішньо переміщених осіб, що прибули до Мартинівської сільської територіальної громади |
Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, старости старостинських округів громади |
Матеріальна підтримка ВПО |
|
Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та членів їх сімей, які проживають на території Мартинівської сільської територіальної громади |
Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради Фінансовий відділ КП «Халтуринське ГСКП» КП «Білухівка» |
Створення належних умов для проживання ВПО |
|
В разі гострої потреби надавати ВПО допомогу з місцевого продовольчого резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій за рішенням комісії з питань ТЕБ та НС та виконкому сільської ради |
Виконавчий комітет Комісія з питань ТЕБ та НС
|
Матеріальна підтримка ВПО |
|
Надання матеріальних цінностей, що надходять у громаду у вигляді гуманітарної допомоги від партнерів-донорів та закордонних партнерів |
Відділ соціального захисту населення управління правового, соціального забезпечення та управління персоналом апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради, старости старостинських округів громади |
Матеріальна підтримка ВПО |
Додаток 2
до Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки
Порядок
надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади
1. Грошова допомога за рахунок коштів бюджету Мартинівської територіальної громади (далі – Допомога) надається з метою підтримки внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули місця реєстрації (проживання) внаслідок російської агресії та фактично проживають на території Мартинівської ТГ, які не можуть самостійно підтримувати власне існування чи тимчасово опинилися в скрутному матеріальному становищі внаслідок непередбачених обставин.
2. Питання надання Допомоги розглядається на засіданні комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади (далі – Комісія). Положення про Комісію та її склад затверджується на засіданні сесії Мартинівської сільської ради.
3. Допомога надається виконавчим комітетом Мартинівської сільської ради (далі – суб’єкт надання послуги) суб’єктам звернення шляхом організації роботи комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади, підготовки документів на її розгляд, складанні відповідних протоколів, організації виплати матеріальної допомоги та ведення обліку її отримувачів.
4. Допомога не є постійною і може надаватися суб’єкту звернення не більше одного разу на протязі поточного року. У разі крайньої необхідності, виходячи з конкретних обставин, що утворилися питання надання Допомоги, як виняток, може бути розглянута на засіданні виконавчого комітету Мартинівської сільської ради і вже після повторно комісією.
Одноразова грошова допомога виплачується у розмірі, визначеному згідно остаточного результату голосування членів комісії становить від 1000 грн. до 10000грн., в окремих випадках (як виняток), військовослужбовцям або учасникам бойових дій розмір допомоги може бути до 30000 грн.
Фінансування видатків з надання одноразової грошової допомоги здійснюється за рахунок коштів бюджету Мартинівської територіальної громади, передбачених у бюджеті на відповідний рік.
Головним розпорядником бюджетних коштів є Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
5. Місце подання заяви з відповідним пакетом документів – виконавчий комітет Мартинівської сільської ради – с.Мартинівка, вул.Богдана Хмельницького,18.
6. Допомога надається внутрішньо переміщеним особам:
- на лікування довготривалої хвороби, необхідності проведення складного дороговартісного лікування та/ або хірургічного втручання та післяопераційної реабілітації;
- на лікування чи оперативне втручання постраждалим від онкологічного захворювання;
- на лікування чи оперативне втручання учасникам бойових дій, військовослужбовцям, які втратили здоров’я внаслідок захворювання, не пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби чи від участі у бойових діях.
7. Суб’єктом звернення може бути:
- «фізична особа» – громадяни які досягли 18 річного віку, які фактично проживають на території Мартинівської громади та не можуть самостійно підтримувати власне існування чи тимчасово опинилися в скрутному матеріальному становищі внаслідок непередбачених обставин.
- «юридичні особи» – підприємства та установи, громадські організації ветеранів та осіб з інвалідністю, виконавчі органи, які клопочуть про надання грошової допомоги громадянам, що фактично проживають на території Мартинівської сільської територіальної громади, за умови подання особою відповідних документів.
Суб’єкт звернення, який подав документи, несе персональну відповідальність за подання недостовірної інформації, або документів.
8. Відповідно до ст.165 Податкового кодексу України Допомога не підлягає оподаткуванню.
9. Заява та відповідний пакет документів для отримання одноразової грошової допомоги подається заявником особисто, а у разі відсутності можливості подачі документів особисто, за згодою, поданою зручним для нього способом (в тому числі засобами телекомунікаційного зв’язку), документи на отримання грошової допомоги можуть бути подані одним із членів сім’ї за пред’явленням документу, який підтверджує родинні відносини (батько, мати, дружина/чоловік, повнолітні діти) або за дорученням, виданим відповідно до вимог чинного законодавства України.
Крім того, заява з відповідним пакетом документів може бути надіслана у сканованому вигляді на електронну пошту сільської ради 04383475@mail.gov.ua
10. До заяви суб’єктом звернення додаються наступні документи:
10.1. На лікування довготривалої хвороби, необхідності проведення складного та дороговартісного лікування та/або оперативного втручання та післяопераційної реабілітації:
- заява на отримання одноразової матеріальної допомоги встановленого зразка (додаток 1 до цього Порядку);
- копія паспорта у формі книжечки чи паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки заявника;
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) заявника. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб;
- копія доручення, копія паспорта та РНОКПП особи, яка здійснює представництво інтересів;
- копія медичної довідки за однією з встановлених форм Міністерства охорони здоров’я України (з дати видачі якої не минуло 2 місяців): форма № 027/о (виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого), або форма № 028/о (консультаційний висновок спеціаліста – для громадян, які направляються на консультацію, в тому числі і для необхідності оперативного втручання);копія медичної довідки видана лікувальним закладом щодо потреби в лікуванні;
- копія посвідчення пільгової категорії, ксерокопія висновку МСЕК (для громадян, яким встановлено групу інвалідності), ЛКК лікувально-профілактичного закладу (для дітей з інвалідністю) про встановлення інвалідності;
- копія пенсійного посвідчення;
- довідки про доходи за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення, довідка про розмір пенсії, довідка про заробітну плату (для працюючих громадян), довідка про розмір отриманого доходу від Карлівського районного центру зайнятості (для громадян працездатного віку, які не працевлаштовані), довідка про дохід від земельної частки (паю), довідка про інші види доходів;
- довідка про склад сім’ї, видана не пізніше місячного строку на дату звернення;
- акт депутата, завірений в установленому порядку (за потреби);
- згода на обробку та використання персональних даних Заявника;
- інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової грошової допомоги (за потреби);
- банківські реквізити банку ПриватБанк, у разі їх відсутності – заява про перерахування коштів на реквізити іншої особи та реквізити банку ПриватБанк цієї особи.
10.2. На лікування чи оперативне втручання постраждалим від онкологічного захворювання:
- заява на отримання одноразової матеріальної допомоги встановленого зразка (додаток 2 до цього Порядку);
- копія паспорта у формі книжечки чи паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки заявника;
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію (за потреби);
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) заявника. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб;
- копія доручення, копія паспорта та РНОКПП особи, яка здійснює представництво інтересів;
- копія медичної довідки за однією з встановлених форм Міністерства охорони здоров’я України (з дати видачі якої не минуло 4 місяців): форма № 027/о (виписка із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого), або форма № 027-1/о (виписка із медичної карти стаціонарного хворого на злоякісне утворення для осіб, у яких виявлено онкологічне захворювання), або форма № 028/о (консультаційний висновок спеціаліста – для громадян, які направляються на консультацію, в тому числі і для необхідності оперативного втручання);копія медичної довідки видана лікувальним закладом щодо потреби в лікуванні;
- копія посвідчення пільгової категорії, ксерокопія висновку МСЕК (для громадян, яким встановлено групу інвалідності), ЛКК лікувально-профілактичного закладу (для дітей з інвалідністю) про встановлення інвалідності;
- копія пенсійного посвідчення;
- довідки про доходи за попередні шість місяці що передують місяцю звернення, довідка про розмір пенсії, довідка про заробітну плату (для працюючих громадян), довідка про розмір отриманого доходу від Карлівського районного центру зайнятості (для громадян працездатного віку, які не працевлаштовані), довідка про дохід від земельної частки(паю), довідка про інші види доходів;
- довідка про склад сім’ї, видана не пізніше місячного строку на дату звернення;
- акт депутата, завірений в установленому порядку (за потреби);
- згода на обробку та використання персональних даних Заявника;
- інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової грошової допомоги (за потреби);
- банківські реквізити банку ПриватБанк, у разі їх відсутності – заява про перерахування коштів на реквізити іншої особи та реквізити банку ПриватБанк цієї особи.
10.3. На лікування чи оперативне втручання учасникам бойових дій, військовослужбовцям, які втратили здоров’я внаслідок захворювання, не пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби чи від участі у бойових діях:
- заява на отримання одноразової матеріальної допомоги встановленого зразка (додаток 3 до цього Порядку);
- копія паспорта у формі книжечки чи паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм у формі ID-картки заявника;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) заявника. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- копія доручення, копія паспорта та РНОКПП особи, яка здійснює представництво інтересів;
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію (за потреби);
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб;
- копія медичної довідки за встановленими формати Міністерства охорони здоров’я України (з дати видачі якої не минуло 6 місяців);
- копія виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027/0);
- копія консультаційного висновку спеціаліста (форма №028/0) – для громадян, які направляються на консультацію, в тому числі і для необхідності оперативного втручання;
- копія довідки про безпосередню участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України, безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України або інші документи, що підтверджують участь у бойових діях після 24.02.2022р., або інший документ, який підтверджує участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України;
- акт депутата, завірений в установленому порядку (за потреби);
- згода на обробку та використання персональних даних Заявника;
- інші документи, що можуть підтверджувати необхідність надання одноразової грошової допомоги (за потреби);
- банківські реквізити банку ПриватБанк, у разі їх відсутності – заява про перерахування коштів на реквізити іншої особи та реквізити банку ПриватБанк цієї особи.
11. Зазначені документи не потребують нотаріального засвідчення. Копії документів засвідчуються спеціалістом територіальної громади, який прийняв документи (при пред’явленні оригіналу документа).
12. Підставами для відмови у прийнятті документів є:
- відсутність повного пакету документів, визначених цим Порядком.
13. Підставами для відмови у наданні вищезазначеної допомоги є:
- відсутність підтвердження факту простійного проживання на території Мартинівської територіальної громади.
- звернення осіб, що не підпадають під категорії, визначені в пунктах 10.1-10.3. цього Порядку та не має доручення від зазначених осіб;
- особа вже отримувала даний вид матеріальної допомоги;
- виявлення недостовірності поданих документів.
- у випадку смерті суб’єкта звернення призначена допомога членам сім’ї та рідним заявника не виплачується.
14. У разі відмови у наданні Допомоги суб’єктові надається вмотивована відповідь із зазначенням причин відмови.
15. Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради після отримання фінансування з бюджету здійснює перерахування коштів Заявнику.
16. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням, здійснюється в установленому законодавством порядку.
17. Питання, не передбачені цим Порядком, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.
Додаток 1
До Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади |
Мартинівської сільської ради
___________________________________________
(повне найменування установи)
_________________________________________
_________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові заявника)
місце проживання (зареєстроване):
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
місце проживання/перебування (фактичне): _________________________________________
_________________________________________
Категорія (статус) заявника__________________
Номер телефону___________________________
Е-mail__________________________________________________
ЗАЯВА
про виплату одноразової грошової допомоги
Прошу надати мені, одноразову грошову допомогу передбачену пунктом 1 Розділу VІІІ Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки на лікування довготривалої хвороби, необхідності проведення складного дорого вартісного лікування та/або хірургічного втручання та післяопераційної реабілітації (необхідне підкреслити)_________________________
_________________________________________________________________________
Перерахувати кошти на мій (іншої особи ПІБ________________________________________)
(потрібне підкреслити)
банківський рахунок в банку ПриватБанк
UA__________________________________________________________________________.
Мені роз’яснено умови надання та виплати одноразової матеріальної допомоги.
Я даю згоду на збір, обробку та використання моїх (та/або особи, інтереси якої я представляю) персональних даних.
До заяви додаю документи, передбачені пунктом 10.1. Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади.
______________ _____________ ______________
(дата) (підпис) (ПІБ)
* Оброблення персональних даних проводиться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Додаток 2
До Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади |
Мартинівської сільської ради
_________________________________________
(повне найменування установи)
_________________________________________
_________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові заявника)
місце проживання (зареєстроване):
_________________________________________ _________________________________________
_________________________________________
місце проживання/перебування (фактичне): __________________________________________ _________________________________________
_________________________________________
Категорія (статус) заявника__________________
Номер телефону___________________________
Е-mail__________________________________________________
ЗАЯВА
про виплату одноразової грошової допомоги
Прошу надати мені, одноразову грошову допомогу передбачену пунктом 1 Розділу VІІІ. Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки на лікування чи оперативне втручання постраждалим від онкологічного захворювання
(необхідне підкреслити)_________________________________________________________
Перерахувати кошти на мій (іншої особи ПІБ_____________________________________________)
(потрібне підкреслити)
банківський рахунок в банку ПриватБанк
UA__________________________________________________________________________.
Мені роз’яснено умови надання та виплати одноразової матеріальної допомоги.
Я даю згоду на збір, обробку та використання моїх (та/або особи, інтереси якої я представляю) персональних даних.
До заяви додаю документи, передбачені пунктом 10.2. Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади.
______________ _____________ ______________
(дата) (підпис) (ПІБ)
* Оброблення персональних даних проводиться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Додаток 3
До Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади |
Мартинівської сільської ради
___________________________________________
(повне найменування установи)
_________________________________________
_________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові заявника)
місце проживання (зареєстроване):
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
місце проживання/перебування (фактичне): _________________________________________
_________________________________________
Категорія (статус) заявника__________________
Номер телефону___________________________
Е-mail__________________________________________________
ЗАЯВА
про виплату одноразової грошової допомоги
Прошу надати мені, одноразову грошову допомогу передбачену пунктом 1 Розділу VІІІ Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки на лікування чи оперативне втручання учасникам бойових дій, військовослужбовцям, які втратили здоров’я внаслідок захворювання, не пов’язаного з виконанням обов’язків військової служби чи від участі у бойових діях (необхідне підкреслити) ____________________________________________________________
Перерахувати кошти на мій (іншої особи ПІБ____________________________________________)
(потрібне підкреслити)
банківський рахунок в банку ПриватБанк UA_____________________________________________
Мені роз’яснено умови надання та виплати одноразової матеріальної допомоги.
Я даю згоду на збір, обробку та використання моїх (та/або особи, інтереси якої я представляю) персональних даних.
До заяви додаю документи, передбачені пунктом 10.3. Порядку надання одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам за протокольним рішенням комісії з розгляду питань по наданню одноразової грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам з бюджету Мартинівської сільської територіальної громади.
______________ _____________ ______________
(дата) (підпис) (ПІБ)
* Оброблення персональних даних проводиться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Додаток 3
до Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки
Порядок
про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівлі продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії Мартинівської сільської територіальної громади.
1. Порядок використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб забезпечити відповідно до Порядку про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівлі продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії:
- До Дня усиновлення (17 вересня) – усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї;
- До Міжнародного дня людей з інвалідністю (03 грудня) – дітям з інвалідністю, які мають вроджену чи набуту інвалідність і потребують постійної турботи та допомоги оточуючих;
- Закупівля продукції для нагородження (новорічні подарунки) для внутрішньо переміщених дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії:
- діти інваліди;
- діти позбавлені батьківського піклування;
- діти сироти;
- діти зниклих безвісти військовослужбовців;
- діти загиблих військовослужбовців;
- діти військовослужбовців, які знаходяться у полоні.
які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії (далі – Порядок), розроблений на виконання Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки (далі – Програма).
2. Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється на підставі розпорядження сільського голови.
3. Дана одноразова грошова допомога не носить постійного характеру і може надаватися суб’єкту звернення не більше одного разу на протязі поточного року. Допомога надається за умови подання відповідних документів, передбачених цим Порядком внутрішньо переміщеним особами, які фактично проживають на території Мартинівської сільської територіальної громади.
4. Суб’єкт звернення, який подав документи, несе персональну відповідальність за подання недостовірної інформації або документів.
5. Заява та відповідний пакет документів для отримання одноразової грошової допомоги подається заявником особисто, а у разі відсутності можливості подачі документів особисто, за згодою, поданою зручним для нього способом (в тому числі засобами телекомунікаційного зв’язку), документи на отримання грошової допомоги можуть бути подані одним із членів сім’ї за пред’явленням документу, який підтверджує родинні відносини (батько, мати, дружина/чоловік, повнолітні діти) або за дорученням, виданим відповідно до вимог чинного законодавства України.
Крім того, заява з відповідним пакетом документів може бути надіслана у сканованому вигляді на електронну пошту сільської ради 04383475@mail.gov.ua
6. Місце подання заяви з відповідним пакетом документів – виконавчий комітет Мартинівської сільської ради – с.Мартинівка, вул.Богдана Хмельницького,18.
7. Головним розпорядником бюджетних коштів є Виконавчий комітет Мартинівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.
Фінансування видатків з надання одноразової грошової допомоги здійснюється за рахунок коштів бюджету Мартинівської територіальної громади, передбачених у бюджеті на відповідний рік.
8. Передбачено надання та виплата одноразової грошової допомоги у розмірі визначеному Програмою і становить:
-
- До Дня усиновлення (17 вересня) – усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї – 5 000 грн. (на кожну дитину);
- До Міжнародного дня людей з інвалідністю (03 грудня) – дітям з інвалідністю, які мають вроджену чи набуту інвалідність і потребують постійної турботи та допомоги оточуючих – 5 000 грн;
- Закупівля продукції для нагородження (новорічні подарунки) для внутрішньо переміщених дітей, які проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії:
- діти з інвалідністю;
- діти позбавлені батьківського піклування;
- діти сироти;
- діти зниклих безвісти військовослужбовців;
- діти загиблих військовослужбовців.
9. Для отримання допомоги (на кожну дитину) усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, котрі прийняли до своїх родин дітей, які за різних обставин втратили рідні сім’ї подаються наступні документи:
- заява на отримання одноразової матеріальної допомоги встановленого зразка (додаток 1 до цього Порядку);
- копія паспорта Заявника у формі книжечки (1, 2 сторінки) або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку), разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) заявника. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб заявника (за потреби);
- копія доручення, паспорта та РНОКПП особи, яка здійснює представництво інтересів;
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію;
- копія паспорта дитини у формі книжечки (1, 2 сторінки) або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку), разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) дитини. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію дитини;
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб дитини;
- розпорядження, рішення виконавчого органу про встановлення опіки та призначення опікуна над дитиною-сиротою або рішення суду про усиновлення дитини.
- банківські реквізити банку ПриватБанк, у разі їх відсутності – заява про перерахування коштів на реквізити іншої особи та реквізити банку ПриватБанк цієї особи;
- згода на обробку та використання персональних даних Заявника.
Зазначені документи не потребують нотаріального засвідчення. Копії документів засвідчуються спеціалістом територіальної громади, який прийняв документи (при пред’явленні оригіналу документа).
Для отримання допомоги законний представник дитини подає особисто, або за дорученням, виданим відповідно до вимог чинного законодавства України.
- заява на отримання одноразової матеріальної допомоги встановленого зразка (додаток 2 до цього Порядку);
- копія документів про встановлення опікуна (піклувальника) – за наявності або інший документ, який дає право представляти інтереси дитини;
- копія паспорта Заявника у формі книжечки (1, 2 сторінки) або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку), разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (за наявності);
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)). Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб заявника (за потреби) та дитини;
- копія доручення, паспорта та РНОКПП особи, яка здійснює представництво інтересів (за потреби);
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію;
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія паспорта дитини у формі книжечки (1, 2 сторінки) або копія паспорта у формі пластикової картки типу ID-1 (лицьового та зворотного боку), разом із копією витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання;
- копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (РНОКПП) (раніше індивідуальний податковий номер (ІПН)) дитини. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;
- витяг про реєстрацію або інший документ, який підтверджує реєстрацію;
- копія одного із перерахованих документів: лікарсько-консультативний висновок (ЛКК), посвідчення дитини з інвалідністю, інший документ, що підтверджує встановлення інвалідності;
- банківські реквізити банку ПриватБанк, у разі їх відсутності – заява про перерахування коштів на реквізити іншої особи та реквізити банку ПриватБанк цієї особи;
- згода на обробку та використання персональних даних Заявника.
Зазначені документи не потребують нотаріального засвідчення. Копії документів засвідчуються спеціалістом територіальної громади, який прийняв документи (при пред’явленні оригіналу документа).
Розпорядження про закупівлю продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, приймається сільським головою на підставі складеного списку дітей, які підпадають під категорії даного виду нагородження.
Вказані списки формуються відповідними відділами виконавчих органів ради апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради:
- Служби у справах дітей;
- Відділу освіти, культури та спорту.
12. Підставами для відмови у прийнятті документів є:
- відсутність повного пакету документів, визначених цим Порядком.
13. Підставами для відмови у наданні вищезазначеної допомоги є:
- відсутність підтвердження факту проживання на території Мартинівської територіальної громади;
- звернення осіб, що не підпадають під категорії, визначені пунктом 8.3. цього Порядку та не мають доручення від зазначених осіб;
- особа вже отримувала даний вид матеріальної допомоги;
- виявлення недостовірності поданих документів.
- у випадку смерті суб’єкта звернення призначена допомога членам сім’ї та рідним заявника не виплачується.
14. У разі відмови в наданні Допомоги суб’єктові надається вмотивована відповідь із зазначенням причин відмови.
15. Відділ бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення апарату виконавчого комітету Мартинівської сільської ради після отримання фінансування з бюджету здійснює перерахування коштів Заявнику.
16. Складання та подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням, здійснюється в установленому законодавством порядку.
17. Питання, не передбачені цим Порядком, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.
Додаток 1
до Порядку про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівля продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії Мартинівської сільської територіальної громади
|
Мартинівської сільської ради
_________________________________________
(повне найменування установи)
_________________________________________
_________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові заявника)
місце проживання (зареєстроване):
_________________________________________
_________________________________________
_________________________________________
місце проживання/перебування (фактичне):
Полтавська обл., Полтавський р-н с.________________________________________
_________________________________________
Категорія (статус) заявника__________________
Номер телефону___________________________
Е-mail__________________________________________________
ЗАЯВА
про виплату одноразової грошової допомоги
Прошу надати мені як опікунові, піклувальникові, усиновлювачу (потрібне підкреслити) дитини ПІБ______________________________________________________________ ________________________________________________________________одноразову грошову допомогу передбачену пунктом 10 Розділу VІІІ Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки як __________________________________________________________________
(зазначити категорію (статус)
перерахувати кошти на мій (іншої особи ПІБ____________________________________________)
(потрібне підкреслити)
банківський рахунок в банку ПриватБанк UA_____________________________________________.
Мені роз’яснено умови надання та виплати одноразової матеріальної допомоги.
Я даю згоду на збір, обробку та використання моїх (та/або особи, інтереси якої я представляю) персональних даних.
До заяви додаю документи, передбачені пунктом 9 Порядку про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівлі продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії Мартинівської сільської територіальної громади.
______________ _____________ ______________
(дата) (підпис) (ПІБ)
* Оброблення персональних даних проводиться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних
Додаток 2
до Порядку про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівля продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії Мартинівської сільської територіальної громади
|
Мартинівської сільської ради
_________________________________________
(повне найменування установи)
_________________________________________
_________________________________________
(прізвище, ім’я, по батькові заявника)
місце проживання (зареєстроване):
__________________________________________ __________________________________________
_________________________________________
місце проживання/перебування (фактичне):
Полтавська обл., Полтавський р-н
с._______________________________________
_________________________________________
Категорія (статус) заявника__________________
Номер телефону___________________________
Е-mail____________________________________
ЗАЯВА
про виплату одноразової грошової допомоги
Прошу надати мені як законному представнику дитини з інвалідністю (ПІБ)____________________________________________________________________ одноразову грошову допомогу передбачену пунктом 10 Розділу VІІІ Програми соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених осіб на території Мартинівської сільської територіальної громади на 2025-2028 роки.
перерахувати кошти на мій (іншої особи ПІБ______________________________________)
(потрібне підкреслити)
банківський рахунок в банку ПриватБанк
UA________________________________________________________________________.
Мені роз’яснено умови надання та виплати одноразової матеріальної допомоги.
Я даю згоду на збір, обробку та використання моїх (та/або особи, інтереси якої я представляю) персональних даних.
До заяви додаю документи, передбачені пунктом 10 Порядку про надання одноразової грошової допомоги деяким категоріям громадян із числа внутрішньо переміщених осіб з нагоди свят та пам’ятних дат, закупівлі продукції для нагородження (новорічні подарунки) для дітей, які фактично проживають на території громади і не досягли свого повноліття, та підпадають під пільгові категорії Мартинівської сільської територіальної громади.
______________ _____________ ______________
(дата) (підпис) (ПІБ)
* Оброблення персональних даних проводиться відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»