.

Продовжуємо працювати на Перемогу

13 грудня сільський голова Віктор Котенко передав другому десантно-штурмовому батальйону військової частини Збройних Сил України комунальне майно, придбане за кошти бюджету Мартинівської сільської ради, відповідно звернення військовослужбовців.

10:39 14.12.2023

14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-вогнеборців, які, ризикуючи своїм життям, захистили від атомного лиха не лише Україну, а й усе людство.

08:56 14.12.2023

Героя Криванича Миколу Васильовича указом Президента України нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)

6 грудня у приміщенні Білухівського старостинського округу рідним загиблого військовослужбовця Миколи Криванича  було вручено посмертну нагороду.

10:30 07.12.2023

Білухівські дівчата приєдналися до флешмобу "Одягни хустку!

День української хустки відзначають 7 грудня у День Катерини – одне з головних жіночих свят, оскільки ця свята вважається заступницею жіночої долі. Хустка для українок – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова, і є нашою культурною спадщиною, символом прихильності, любові, вірності,  скорботи, оберегом і важливим ритуальним предметом. Приєднуємося до  флешмобу "Одягни хустку!

10:11 07.12.2023

До дітей Героїв- захисників України завітав Святий Миколай

З нагоди Дня Святого Миколая працівники Мартинівської сільської ради на чолі з начальником відділу освіти Тетяною Гречко зустрілися із дітками  загиблих та зниклих безвісти Героїв – земляків та вручили їм святкові подарунки.

16:15 06.12.2023

Позмагалися за першість з волейболу

У день Збройних Сил України та з нагоди Дня місцевого самоврядування на базі Білухівського спортивного комплексу відбулися змагання з волейболу.

15:48 06.12.2023