ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Плановi відключення електроенергії на 22.05.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:57 17.05.2024

ОБЕРЕЖНО – СКАЗ !

Сказ – особливо небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей. Захворювання характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю.

12:04 16.05.2024

Плановi відключення електроенергії на 21.05.2024

12:03 16.05.2024

Плановi відключення електроенергії на 20.05.2024

08:56 15.05.2024

У Полтаві відкрився офіс для підтримки бізнесу "Зроблено в Україні»

На базі Полтавської філії обласного центру зайнятості запрацював регіональний офіс «Зроблено в Україні». Тут громадяни, підприємці та підприємства мікро, малого та середнього бізнесу зможуть отримати інформацію про урядові програми підтримки українських виробників та умови участі в них.

12:11 14.05.2024

Захистимо рослину-збережемо життя

Організація Об’єднаних Націй (ООН) оголосила 12 травня Міжнародним днем здоров’я рослин. Заходи , які проводяться цього дня спрямовані на те , щоб підвищити глобальну обізнаність населення про те, як захист здоров’я рослин може ліквідувати голод на планеті, знизити рівень бідності, захистити навколишнє природне середовище та стимулювати економічний розвиток. Рослини це джерело повітря, яким ми дихаємо, їжа, яку ми споживаємо і кожен з нас має дбати про їхнє здоров’я.

14:59 08.05.2024