ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Яким чином оподатковуються податком на доходи фізичних осіб доходи, отримані фізичною особою від іншої фізичної особи?

Відповідно до п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх на території України.

10:16 16.02.2024

Плановi відключення електроенергії на 21.02.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

10:15 16.02.2024

Інформуємо щодо порядку дій при можливому застосуванні проти населення України ядерної зброї, утворення радіаційної аварії

Полтавське РУ ДСНС України у Полтавській області інформує, що у зв'язку із актом збройної агресії з боку російської федерації та недотриманням останньою норм міжнародного гуманітарного права існує загроза здійснення провокацій, пов’язаних із застосуванням проти населення України ядерної зброї, утворення радіаційної аварії. Відповідно статей 19, 35 Кодексу цивільного захисту України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2022 № 179-р «Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану» та з метою забезпечення готовності до виконання заходів щодо захисту населення від можливого застосуванням проти України ядерної зброї, утворення радіаційної аварії, інформуємо щодо порядку дій при можливому застосуванні проти населення України ядерної зброї, утворення радіаційної аварії, шляхом розміщення інформаційних матеріалів на сайті громади.

11:03 15.02.2024

Ідентифікація та реєстрація тварин в Полтавській області.

Серед пріоритетних завдань Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області є забезпечення епізоотичного благополуччя, безпечності харчових продуктів для населення та розширення міжнародних ринків збуту. Дієвим механізмом простежуваності за обігом сільськогосподарських тварин та продукції тваринного походження в Полтавській області є сучасна система ідентифікації тварин, а саме Єдиний державний реєстр тварин, що створений з метою:

11:04 14.02.2024

Плановi відключення електроенергії на 19.02.2024