ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Шановні побутові споживачі, щоб уникнути відключення електроенергії, погасіть заборгованість!

Постановою КМУ від 29.12.2023 року № 1405 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати житлово-комунальних послуг» внесено зміни до  пункту 1 постанови КМУ «Деякі питання оплати житлово-комунальних послуг в період воєнного стану» від 05.03.2022 року № 206. Відтак постачальник має право при наявності заборгованості на припинення постачання електричної енергії побутовим споживачам.

11:14 12.01.2024

Результати цифрової трансформації в регіонах України за 2023 рік

Міністерство цифрової трансформації України підсумувало результати роботи 2023 року за Індексом цифрової трансформації регіонів. Його мета — оцінити ефективність цифрових рішень на місцях та визначити рівень цифрової культури громадян. Дослідження Індексу відображає результати роботи CDTO і цифрових команд ОВА за рік за новими показниками вимірювання, зокрема у сферах охорони здоров’я, цивільної безпеки та доступності адміністративних послуг.

11:04 12.01.2024

Плановi відключення електроенергії на 17.01.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:48 12.01.2024

Надання інформаційних роз'яснень для осіб, які перебували у полоні в окупаційних військ стосовно можливості подання заяви для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

На виконання листа Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини від 26.12.2023 року №12422.2/23/44.3 Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА надсилає щорічну доповідь "Про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2022 році" з метою надання інформаційних роз"яснень для осіб, які перебували у полоні в окупаційних військ стосовно можливості подання заяви для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

09:21 11.01.2024

З 1 січня діють нові розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що                            1 січня  2024 року набрав чинності Закон України від 09.11.2023 № 3460-ІХ «Про Державний бюджет України  на  2024 рік» (далі – Закон).          Законом передбачено, що мінімальна заробітна плата (далі – МЗП)          з 1 січня становить 7100 грн, а з 1 квітня – 8000 гривень, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на весь                                            2024 рік – 3028 гривень.

09:49 10.01.2024

Плановi відключення електроенергії на 15.01.2024

09:49 10.01.2024

Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).           Так, 1 січня 2024 року вступає в дію підпункт 2 пункту 1 Постанови № 894, який розширює коло суб’єктів господарювання, що в обов’язковому порядку мають забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків за продані ними товари (надані послуги).

09:08 09.01.2024