.

Скликається чергове засідання виконавчого комітету.

13 липня 2021 року сільський голова ВІктор Котенко підписав розпорядження за №66 "Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради", яке відбудеться 23 липня цього року о 10-00 в приміщенні Мартинівського сільського будинку культури.

14:07 15.07.2021

Працюють комісії сільської ради.

В переддень позачергового засідання сесії Мартинівської сільської ради свої зібрання провели постійні комісії сільської ради з метою  попереднього розгляду сесійних питань.

15:55 13.07.2021

Розглянуто заяви громадян з питань надання одноразової грошової допомоги на лікування.

Згідно плану роботи Мартинівської сільської ради, сьогодні відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги. Головував на зібранні сільський голова Віктор Котенко.

15:21 09.07.2021

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Мартинівської сільської ради

9 липня під головуванням сільського голови Віктора Котенка відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

15:16 09.07.2021