.

Картопляна міль – ненажерливий шкідник

Картопляна міль  - карантинний шкідник, який пошкоджує картоплю ( бульби та вегетативну частину), томати, баклажани, тютюн та деякі дики пасльонові. В Україні картопляна міль, в основному, шкодить картоплі, особливо при зберіганні, знижуючи якість бульб. Основну згубну діяльність виконують личинкові стадії , які шкодять в полі та в сховищах.

15:18 26.07.2021

Чергове засідання виконкому

29 червня під головуванням сільського голови Віктора Котенка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради.

13:19 23.07.2021

Мартинівська земля має своїх господарів

Благоустрій населених пунктів — це сукупність різноманітних видів впорядкування міст, селищ і сіл, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення.

16:00 19.07.2021

Відбувся перший регіональний фестиваль ідей  розвитку громад Полтавської області "Idea fest".

Відбувся перший регіональний фестиваль ідей розвитку громад Полтавської області "Idea fest".

15 липня голова Мартинівської сільської ради Віктор Котенко  та начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Наталія Супрун взяли участь у першому регіональному фестивалі ідей розвитку громад Полтавської області  «IDEA FEST Poltava Region – 2021».

15:02 16.07.2021

Відбулась позачергова сесія Мартинівської сільської ради

14 липня цього року під головуванням сільського голови Віктора Котенка в Мартинівському сільському будинку культури відбулось пленарне засідання X позачергової сесії сільської ради восьмого скликання.

15:39 15.07.2021