.

Працюють постійні комісії сільської ради

За ініціативи голів постійних комісій сільської ради та доручення V сесії сільської ради восьмого скликання, 19 березня відбулось спільне засідання постійних комісій Мартинівської сільської ради з питань прав людини, законності, запобігання корупції, регламенту, депутатської етики та місцевої згуртованості; з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, фізичного виховання та соціальної політики. У роботі взяли участь 11 депутатів та старости Білухівського та Варварівського старостатів

14:47 19.03.2021

На днях вагома подія відбулась у Мартинівці. У приміщенні лікарні відкрито аптечний пункт.

Зі слів сільського голови Віктора Котенка, ідея відкриття аптеки у селі виникла вже давно. Адже, щоб придбати ліки, мартинівцям потрібно було їхати до Карлівки. Особливо складно це вдавалось людям старшого віку.

10:58 19.03.2021

До уваги суб'єктів декларування

Мартинівська сільська рада інформує, що з 1 січня 2021 року розпочалося подання електронних декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

15:23 17.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з 30-ти річним Ювілеєм свого колегу, водія автотранспортного засобу Олександра Михайленка.

08:43 16.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради вітає з днем народження діловода Білухівського старостинського округу Щетініну Ольгу Борисівну.

17:22 14.03.2021

Колектив Мартинівської сільської ради на чолі з керівником Котенком Вікторем Івановичем вітають з професійним святом землевпорядників своєї громади

Кожного року, у другу суботу березня, відзначають своє професійне свято люди, які займаються розподілом земельних ресурсів, які, знаючи на відмінно закони, стежать за тим, щоб земля використовувалася раціонально і ефективно, професіоналізм та вміння яких впливає на погосподарське використання землі,  на стан, яким вона буде передаватися своїм нащадкам.

08:09 13.03.2021