.

Держпослуги на Гіді для переселенців, які шукають роботу

Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

14:55 09.08.2022

До відома агропідприємств

З 1 серпня відбудеться Круглий стіл «Зруйновані агропідприємства: фіксація збитків та перспективи їх відшкодування».

13:41 29.07.2022

Жнива ранніх зернових: які нові правила диктує запроваджений в Україні воєнний стан?

В Україні розпочалися жнива. Перед початком зернозбиральної кампанії керівники агропідприємств мали перевірити робочий стан сільськогосподарської техніки, готовність складських приміщень до зберігання зерна, упорядкувати штат працівників.

08:35 29.07.2022

Поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

З нагоди Дня Української Державності, у знак шани та пам’яті українських діячів, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників АТО та учасників заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації на території України, пам’яті загиблих Героїв-земляків,  очільники Мартинівської територіальної громади поклали квіти до пам’ятника Тараса Шевченка.

15:00 28.07.2022