.

У день Державного прапора відбулося покладання квітів.

За традицією квіти до погруддя Тараса Шевченка поклали сільський голова Віктор КОТЕНКО, секретар сільської ради Олена ЛЯХОВА, керуючий справами (секретар виконкому) Ігор ДРОЗДОВИЧ, начальник відділу освіти, культури та спорту Тетяна ГРЕЧКО.

11:00 23.08.2022

З нагоди Дня Державного Прапора України, відбулась церемонія підняття символу держави

23 серпня вся Україна вшановує одну із головних державних святинь — Державний Прапор України. Це символ нашої держави, втілення національної єдності, честі та гідності, історії і сьогодення.

10:34 23.08.2022

Скликається засідання виконавчого комітету

12 серпня 2022 року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження за №71-од, яким скликав чергове засідання виконавчого комітету на 19 серпня 2022 року на 9-00 в приміщенні Мартинівської сільської ради з порядком денним:

08:21 18.08.2022

Розпочато роботи по вивезенню несанкціонованих сміттєзвалищ на території населених пунктів громади

Відповідно до плану роботи Халтуринського ГСКП та Програми підтримки та розвитку даної установи на 2022 рік розпочато роботи по вивезенню несанкціонованих сміттєзвалищ на території населених пунктів громади.

13:20 15.08.2022

Відбулась чергова сесія Мартинівської сільської ради

12 серпня під головуванням Мартинівського сільського голови Віктора Котенка за участю 12 депутатів, старост Білухівського та Варварівського старостинських округів, членів виконавчого комітету, керівника Решетилівської окружної прокуратури, представників базових підприємств,  ГПУ «Шебелинкагазвидобування» та ГПУ «Полтавагазвидобування», запрошених відбулася XXI чергова сесія VIII скликання Мартинівської сільської ради. Після ознайомлення з порядком денним та обрання лічильної комісії депутати приступили до роботи.

14:32 12.08.2022

Розглянули бюджетні питання

10 серпня під головуванням голови постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Юрія Шраменка за участі голови сільської ради Віктора Котенка та запрошених відбулось зібрання.

12:16 11.08.2022

Розглянули земельні питання

9 серпня  під головуванням Євгена Знахуренка відбулось чергове засідання постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування,  з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища.

10:30 10.08.2022