.

Плановi відключення електроенергії на 11.03.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

08:52 06.03.2024

Вдячні за співпрацю!

Мартинівська сільська рада продовжує активно співпрацювати із благодійними організаціями, які діють на території України, та надають гуманітарну допомогу жителям територіальної  громади.

15:02 01.03.2024

Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 29 лютого, під головуванням Віктора Котенка відбулось засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради. Під час зібрання присутні члени виконкому розглянули низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

13:07 29.02.2024

Виїзний прийом у селищі Вакулиха

28 лютого з метою сприяння жителям населених пунктів громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, сільський голова Віктор Котенко провів виїзний особистий прийом громадян у с-щі Вакулиха.

11:44 28.02.2024

Скликається засідання виконавчого комітету

26 лютого цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження про скликання чергового засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 29 лютого 2024 року о 10-00 в приміщенні Мартинівськогоо сільського будинку культури. На розгляд виконкому винесені питання:

09:26 27.02.2024