.

Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 29 лютого, під головуванням Віктора Котенка відбулось засідання виконавчого комітету Мартинівської сільської ради. Під час зібрання присутні члени виконкому розглянули низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

13:07 29.02.2024

Виїзний прийом у селищі Вакулиха

28 лютого з метою сприяння жителям населених пунктів громади у вирішенні питань за місцем їх проживання, сільський голова Віктор Котенко провів виїзний особистий прийом громадян у с-щі Вакулиха.

11:44 28.02.2024

Скликається засідання виконавчого комітету

26 лютого цього року сільський голова Віктор Котенко підписав розпорядження про скликання чергового засідання виконавчого комітету, яке відбудеться 29 лютого 2024 року о 10-00 в приміщенні Мартинівськогоо сільського будинку культури. На розгляд виконкому винесені питання:

09:26 27.02.2024

24 лютого день народження Гажієнка Віталія, якому назавжди буде 31

Ніколи не втомлюсь  писати, що потрібно завжди згадувати і пам'ятати наших дорогих Захисників, наших Героїв, завдяки подвигу яких ми маємо змогу писати, читати, прокидатись, планувати, мріяти і головне – жити.

15:22 23.02.2024

24 лютого - день, який символізує незламність і стійкість Українського народу у відсічі російської агресії.

24 лютого 2022 року росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України, оголосивши про так звану спеціальну воєнну операцію для «демілітаризації та денацифікації України». Уже за кілька хвилин почалися ракетні удари по всій території України.

12:12 23.02.2024

Плановi відключення електроенергії на 26.02.2024

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці

09:14 21.02.2024