.

Дата: від до Скинути

Кабінетом Міністрів України 26 лютого 2022 року прийнято постанову № 162 «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану» (далі – постанова №162), якою визначено альтернативні способи виплати державних соціальних допомог під час воєнного стану на випадок збоїв у роботі тої чи іншої банківської установи, а також для осіб, які отримують виплати через АТ «Укрпошта», та тимчасово змінили місце проживання.

09:00 01.03.2022

Обговорили порядок створення добровільного громадського формування Територіальної оборони Мартинівської ТГ

25 лютого відбулось пленарне засідання ХVII чергової сесії сільської ради восьмого скликання Мартинівської сільської ради, яке провів сільський голова Віктор Котенко. У роботі зібрання взяли участь 17 депутатів сільської ради (із 22 обраних), керівники ПП та ПСП, керівництво військового комісаріату Карлівського РТЦК та СП, працівники сільської ради, громадськість.

14:00 25.02.2022