.

Дата: від до Скинути

Гарячі телефонні лінії СаІІ – центрів в органах військового управління Збройних Сил України

Збройні сили України — військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захист її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності. Структурно поділене на 3 види та 2 окремі роди військ/сил.

13:59 15.02.2022

Безкоштовне флюрографічне обстеження пересувним флюрографом осіб із груп ризику

Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради» повідомляє, що  22.02.2022 року та 23.02.2022 року з 08-14.00 год. згідно плану-графіка та заявки КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Полтавської області біля адмінбудівлі Мартинівської АЗПСМ буде проводитись безкоштовне флюрографічне обстеження пересувним флюрографом осіб із груп ризику.

12:58 15.02.2022

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-тя річниця виведення військ з Афганістану

З цієї нагоди, 14 лютого,   у Мартинівському сільському будинку культури за участю очільників та працівників Мартинівської сільської ради, старостів Білухівського та Варварівського старостинських округів, воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів, учнів шкіл, громадськості села відбулися урочистості.

09:18 15.02.2022

Футбольна гра на Кубок українського  тренера Плотнікова Вадима Вікторовича

Футбольна гра на Кубок українського тренера Плотнікова Вадима Вікторовича

Цими днями, а саме, 29-30 січня, у с. Климівка Ланнівської ОТГ відбулись щорічні традиційні змагання з футболу, приурочені пам’яті українського футбольного тренера, викладача з фізкультури і спорту, найкращого гравця Першої ліги України 1998, 1999, 2000 років  Плотнікова Вадима Вікторовича.

12:34 31.01.2022