.

Дата: від до Скинути

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми лікідаторів-вогнеборців, які, ризикуючи своїм життям, захистили від атомного лиха не лише Україну, а й усе людство.

14:03 14.12.2021

На Полтавщині представників громад навчають розробляти конкурентоспроможні грантові проєкти

Начальник відділу освіти, культури та спорту Мартинівської сільської ради Тетяна Гречко є учасником очного навчання з розробки конкурентноспроможних грантових проєктів.

10:39 14.12.2021

Відбулась позачергова сесія Мартинівської сільської ради

10 грудня відбулось пленарне засідання ХIII позачергової сесії Мартинівської сільської ради восьмого скликання , яке провів сільський голова Віктор Котенко. У роботі зібрання взяли участь 19 депутатів (із 22 обраних), начальники відділів апарату виконавчого комітету , представники ПП «Бурякорадгосп цукрокомбінату імені Халтуріна», ГУ «Шебелинкагазвидобування», АТ «Укргазвидобування».

14:23 10.12.2021

Бережіть життя - дотримуйтесь правил дорожнього руху !

Встановлення лежачих поліцейських необхідне там, де існує потреба примусово знижувати швидкість руху автомобілів до швидкості 40 км/год і менше. Даний виріб дозволяє значно підвищити безпеку дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках.

09:33 10.12.2021

На контролі ремонт приміщень сільських клубів

З метою контролю за станом проведенням ремонтних робіт у клубних закладах населених пунктів громади, 7 грудня очільники Мартинівської сільської ради здійснили виїзд до Шевченківського сільського будинку культури, де наразі проводиться ремонт приміщення сільського клубу.

10:23 07.12.2021

5 грудня у світі  відзначався Міжнародний день волонтера.  6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України.

5 грудня у світі відзначався Міжнародний день волонтера. 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України.

Не випадково ці дати поряд стоять у календарі, адже об’єднують вони лідерів, людей активної життєвої позиції, захисників прав і свобод громадян та незалежності України.

14:13 06.12.2021