.

Працюють постійні комісії сільської ради

1 грудня під головуванням Євгена Знахуренка відбулось чергове засідання постійної комісії сільської з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування,  з питань місцевих природних ресурсів та збереження навколишнього природного середовища.

08:44 03.12.2021

Закуплено сміттєві баки

З метою розвитку інфраструктури Мартинівської ОТГ на виконання Програми підтримки Халтуринського ГСКП на 2021 рік із бюджету Мартинівської сільської ради виділено 480 тис. грн та закуплено 100 сміттєвих контейнерів.

10:06 02.12.2021

Розглянули заяви громадян з надання одноразової матеріальної допомоги

Сьогодні, 1 грудня, згідно плану роботи виконавчого комітету сільської ради, відбулося чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися у складних життєвих ситуаціях.

16:09 01.12.2021

Скажи «НІ» насильству

Насильство – це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини. Проблема насильства надзвичайно важлива і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у суспільстві не лише руйнують гармонію і злагоду в ньому, а й виступають однією з передумов злочинності.

12:49 01.12.2021

Роз'яснювальна робота та консультування з пенсійних питань

30 листопада у приміщенні Мартинівської сільської ради особистий виїзний прийом громадян провела начальник відділу обслуговування громадян №4 (сервісний центр) Головного Управління Пенсійного фонду України у Полтавській області Бобрицька Людмила Володимирівна.

13:48 30.11.2021