.

До уваги нових клієнтів Нафтогазу

З 1 травня 2022 року до реєстру клієнтів ГК «Нафтогаз України» включено 8,8 млн українських домогосподарств. Нові клієнти будуть отримувати послуги за однією з найвигідніших цін на ринку – 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без вартості транспортування).

15:00 11.07.2022

Усе, що потрібно для керування транспортом — на Гіді

Зібрано підбірку держпослуг, без яких керування транспортом було б неможливе. Перевезення вантажу та отримання на нього дозволу, отримання посвідчення водія або реєстрацію (перереєстрацію) транспортних засобів… На Гіді є все, хай там що ви не планували. Для авто

10:14 08.07.2022

Ремонтуємо водонапірну мережу

Забезпечення населення громади  якісною питною водою є  одним з пріоритетних завдань керівництва Мартинівської ТГ, розв’язання якого необхідне для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності та підвищення рівня життя населення.

10:04 08.07.2022

Забезпечення в області надання першої психологічної допомоги вразливим верствам населення в умовах воєнного стану

Фахівцями Центру психічного здоров’я комунального підприємства «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» надається безкоштовна психологічна допомога учасникам та свідкам травмуючих ситуацій, постраждалим та їх родичам, внутрішньо переміщеним особам, родичам загиблих.

15:50 07.07.2022

Увага! Відключення світла!

У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів. Дата, орієнтовний час початку та закінчення перерви вказані у таблиці.

11:23 06.07.2022