.

Дата: від до Скинути

У Варварівський будинок культури прийшли дітки зі своїми батьками, дідусями, бабусями і відзначили  свято.

У Варварівський будинок культури прийшли дітки зі своїми батьками, дідусями, бабусями і відзначили свято.

1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Це чудова можливість нагадати дорослим про те, що діти – це наше майбутнє, та привітати юний цвіт української нації зі святом!

08:56 02.06.2022

Найбільше щастя у житті кожної людини- бачити дітей веселими, щасливими та здоровими.

Яскравим, драйвовим та багатим на емоції видалося свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, у Білухівському старостинському окрузі, на якому були присутні місцеві дітлахи та родини  - переселенці з дітками.

15:13 01.06.2022

Публікація новин про Гід з державних послуг

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.  Для вашої зручності зібрали добірку актуальних послуг.

12:16 01.06.2022

Позачергова сесія Мартинівської сільської ради

31 травня під головуванням Мартинівського сільського голови за участю депутатів, старост Білухівського та Варварівського старостинських округів, членів виконавчого комітету, керівників підприємств та установ, запрошених відбулася XX позачергова сесія VIII скликання Мартинівської сільської ради.

15:08 31.05.2022