.

"Екопарк Ковалівка" звертається про допомогу

Із початку березня 2022 року «Екопарк Ковалівка» Полтавської області активно включився до порятунку диких тварин із харківського «Feldman Ekopark», який з перших днів війни потрапив під постійні обстріли російської армії та наразі є майже зруйнованим,  багато тварин загинуло.

13:06 23.05.2022

День героїв України відзначається щорічно 23 травня.

Дата присвячена всім українським воїнам-лицарям Київської Русі, козакам часів Гетьманщини, повстанцям, Українським Січовим Стрільцям і воїнам армій УНР і УПА, воїнам АТО і російсько-української війни.

12:26 23.05.2022

Не спалюйте суху рослинність і сміття на відкритих територіях та не допускайте виникнення пожеж

Шановні громадяни! Не спалюйте суху рослинність і сміття на відкритих територіях та не допускайте виникнення пожеж. Пам’ятайте! За порушення законодавства у сфері захисту природних екосистем від пожеж передбачено адміністративну відповідальність. Також нагадуємо про заборону відвідування лісів, лісопаркових зон, лісосмуг.

11:14 19.05.2022

18 травня – Міжнародний день музеїв.

Міжнародний день музеїв світова культурна громадськість відзначає щороку 18 травня. Пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної конференції Міжнародної ради музеїв у 1977 році.

14:42 18.05.2022