.

Дата: від до Скинути

Щодо забезпечення діяльності суб’єктів господарювання у галузі бджільництва в умовах правового режиму воєнного стану

Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної адміністрації розмістив інформаційну довідку щодо забезпечення діяльності суб’єктів господарювання у галузі бджільництва в умовах правового режиму воєнного стану.

14:45 29.04.2022

Департамент соціального захисту населення інформує: З травня 2022 року змінено умови виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

16 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №457 «Про підтримку окремих категорій населення, яке постраждало у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України», якою змінено умови призначення та виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам. Слід звернути увагу на наступні аспекти:

14:43 29.04.2022

Перепризначення житлових субсидій з травня 2022 року на неопалювальний період буде проведено без звернень громадян

19 квітня 2022 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №462 «Деякі питання надання пільг та житлових субсидій в умовах воєнного стану», якою внесено зміни до порядку призначення житлових субсидій з травня 2022 року.

14:41 29.04.2022

Спрощено механізм забезпечення допоміжними засобами реабілітації внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій

Постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2022 р. № 454 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб, постраждалих внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України» внесено зміни до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб.

14:39 29.04.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Якщо Ви повертаєтесь до покинутого постійного місця проживання або плануєте виїхати за кордон інформуйте про це органи соціального захисту населення.

14:37 29.04.2022

Не несіть на кладовища штучні квіти!

Наближаються поминальні дні. За усталеною традицією мешканці та гості нашої громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам покладанням до їхніх могил квітів.

11:06 27.04.2022